Jeśli Twoje dziecko ma 7, 8 i 9 lat i ma pasję do piłki nożnej już niedługo może dołączyć do tworzonej przez klub MKS Mrągowia szkółki piłkarskiej. Nabór rozpocznie się 20 kwietnia. Tego samego dnia na stadionie miejskim odbędzie się rodzinny piknik.

Projekt Akademia Piłkarska Mrągowii Mrągowo to wspólne dzieło trenerów grup młodzieżowych, którzy mocno zaangażowali się w jego rozwój.
 To projekt, który będzie połączony z Przedszkolem Orlika. Przedszkole będzie szkolić 5 i 6-latków, którzy później u nas będą kontynuować szkolenie — mówi Karol Lemecha, trener młodzieży w Mrągowii.

Pierwszy nabór do Akademii Piłkarskiej Mrągowii zaplanowano na 20 kwietnia. Organizatorzy zapraszają dzieci z roczników 2003/4/5. O godzinie 17 rozpocznie się piknik sportowo-rodzinny, podczas którego młodzi piłkarze i ich rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą szkolenia.

Jak zapowiadają organizatorzy, Akademia Piłkarska Mrągowii ma nie tylko szkolić, ale także wychowywać młodych piłkarzy w zgodzie z zasadami fair play.

 Będziemy zwracać uwagę nie tylko na rozwój sportowy młodzieży, ale także na ich postępy w nauce. Chcemy wychowywać poprzez sport i naukę — dodaje Karol Lemecha.

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij