Wczoraj wieczorem patrol policji jadący ulicami Mikołajek zauważył jak dwaj mężczyźni przechodzą przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, a następnie biegnącego za nimi pracownika sklepu.

Sytuacja zainteresowała policjantów. W tym momencie jeden z dwóch mężczyzn przewrócił się na chodnik i udawał nieprzytomnego. Jak się okazało na chodniku leżał pijany Sylwester Ch. Całą sytuację wyjaśnił kierownik mikołajskiego supermarketu. Mężczyzna oświadczył, że przeglądając tego dnia zapis monitoringu ujawnił jak n/n mężczyzna dokonał kradzieży 0,5 litra wódki. Półtorej godziny później ten sam mężczyzna ponownie zjawił się w sklepie, wziął z półki alkohol i wyszedł ze sklepu nie płacąc za niego.

Kierownik wybiegł ze sklepu za sprawcą kradzieży. Podczas „pościgu” 23-letni sprawca, przewrócił się i udawał nieprzytomnego. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Przybyły lekarz stwierdził, że Sylwester Ch. jest w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyznę przewieziono do Szpitala w Mrągowie.

Wobec sprawcy kradzieży sklepowej mikołajska policja prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie o wykroczenie celem skierowania wniosku do Sądu.

 

KPP/Mrągowo - Fotografia jest ilustracją do artykułu

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij