Budextan Oficerska

Po dwóch porażkach z rzędu przed piłkarzami Mrągowii Mrągowo kolejny trudny mecz. Tym razem do Mrągowa zawitają nieobliczalne rezerwy Stomilu Olsztyn. Spotkanie odbędzie się w sobotę (10 października) o godzinie 13:00.

– Każdy mecz ma swoją historię. Ja zawsze przestrzegam drużynę przed jakimkolwiek lekceważeniem przeciwnika. Nie wiemy w jakim składzie Stomil przyjedzie, jak to będzie wyglądało. Musimy być w tym spotkaniu bardzo czujni i skoncentrowani. Musimy ten mecz wybiegać, wywalczyć i zaprezentować się na dobrym poziomie piłkarsko. Inaczej będzie ciężko o trzy punkty – zapowiada następne spotkanie trener Mrągowii Mariusz Niedziółka.

Podopieczni Pawła Głowackiego zdobyli do tej pory dziesięć punktów. Najskuteczniejszym strzelcem drużyny jest Hubert Szramka, który bramkarzy rywali pokonywał sześciokrotnie. Dzięki dobrej postawie w IV lidze trzech zawodników dostało szansę gry w I lidze, są to wspomniany wcześniej Szramka, Jakub Brdak oraz Maciej Serbintowicz. Niestety kibice nie ujrzą w Mrągowie byłego zawodnika „żółto-czarnych” Macieja Kotarby, który musi pauzować z powodu żółtych kartek.

Spotkanie poprowadzi Łukasz Dobrzyński z Morąga, a na liniach będą mu pomagać Jakub Narojczyk oraz Katarzyna Kaczmarczyk.

Mecz będzie można oglądać także w internecie za pośrednictwem platformy TVCOM.pl

– Będzie to nasza pierwsza relacja, więc mogą pojawić się pewne niedociągnięcia. Zrobimy jednak wszystko, aby obyło się bez komplikacji. Pierwsza relacja będzie darmowa, za kolejne będziemy pobierali symboliczne 10 zł w ramach e-biletu. Wszystkich, którzy nie mogą być na stadionie, zapraszamy przed odbiorniki – mówi odpowiedzialny za ten projekt Mirosław Startek.

źródło: MKS Mrągowia

Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij