Mirosław Moczydłowski został nowym radnym Rady Miejskiej w Mrągowie. Zastąpił Magdalenę Lewkowicz, która zrezygnowała z pełnienia tej funkcji.

24 września Mirosław Moczydłowski, startujący z listy Mrągowskiej Inicjatywy Społecznej, został oficjalnie zaprzysiężony i wziął udział w swojej pierwszej sesji jako radny. 

Nowy radny ma 59 lat. Mieszka w Mrągowie od urodzenia. Ma żonę i dwie córki. Ukończył Politechnikę Białostocką. Był dyrektorem Mrągowskiego Centrum Kształcenia a od września 2018 r., po przekształceniu, jest dyrektorem Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie. Był radnym poprzedniej kadencji. W wyborach samorządowych w 2018 r. startował z list wyborczych Komitetu Wyborczego Wyborców Mrągowskiej Inicjatywy Społecznej.

Po złożeniu ślubowania i oficjalnym objęciu mandatu radny Rady Miejskiej Mirosław Moczydłowski złożył wniosek o włączenie go w radzie do Klubu Radnych Mrągowskiej Inicjatywy Społecznej. W związku z tym skład osobowy Klubu Radnych MIS wygląda następująco:

  • Robert Wróbel – Przewodniczący Klubu
  • Waldemar Cybul
  • Agnieszka Pytel
  • Mirosław Moczydłowski

 

Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij