Po kilku miesiącach Starostwo Powiatowe w Mrągowie ogłosiło wyniki naboru na stanowisko dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy. Nowym dyrektorem została Anna Leoniuk.

Konkurs został ogłoszony 22 czerwca 2020 i ze względu na startujących kandydatów niezwykle interesował mieszkańców Mrągowa oraz powiatu. Postępowanie konkursowe składało się z dwóch etapów. Na początku powołana komisja rekrutacyjna dokonała wstępnej oceny i analizy dokumentów aplikacyjnych. Później kandydaci pisali test sprawdzający ich wiedzę. Osoby, które zdały test, zostały ostatecznie zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Wynik naboru został oficjalnie podany 16 września 2020 roku.

– Kandydatka Pani Anna Leoniuk spełniła wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze na powyższe wolne kierownicze stanowisko urzędnicze, po czym przystąpiła do testu kwalifikacyjnego, rozmowy kwalifikacyjnej oraz przedstawiła koncepcję rozwoju Powiatowego Urzędu Pracy w Mrągowie. Celem tych technik naboru było sprawdzenie wiedzy i umiejętności kandydatki niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Mrągowie – informuje starosta Barbara Kuźmicka-Rogala. – Pani Anna Leoniuk uzyskała najwyższą liczbę punktów spośród kandydatów aplikujących do stanowiska dyr. PUP w Mrągowie. Wykazała się wysokim poziomem kompetencji i wiedzy podczas całego procesu rekrutacji.

 

 

 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij