Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek powołał mł. insp. Andrzeja Parniewicza na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie. 

Uroczystość odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Mrągowie w obecności nadinsp. Tomasza Klimka Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, Przewodniczącego ZW NSZZ P w Olsztynie - Sławomira Koniuszego, kadry kierowniczej mrągowskiej jednostki oraz Sławomira Prusaczyka Wicestarosty Mrągowskiego. Tego dnia mł. insp. Andrzej Parniewicz został nowym komendantem mrągowskiej  policji. Zastąpił na tym stanowisku mł. insp. Andrzeja Skola, który w lutym br. odszedł na emeryturę.

Ceremonię przekazania urzędu rozpoczęto od złożenia przez dowódcę uroczystości nadkom. Mariusza Adamskiego meldunku nadinsp. Tomaszowi Klimkowi. Następnie odczytany został rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie o powołaniu  mł. insp. Andrzeja Parniewicza na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie.

Podczas uroczystej zbiórki Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie przedstawił funkcjonariuszom nowego Komendanta oraz podziękował  za  współpracę mł. insp Robertowi Wierciszewskiemu I  Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie, który dotychczas pełnił obowiązki  szefa mrągowskiej komendy oraz kom. Andrzejowi Jaźwińskiemu, który go zastępował.

źródło: KPP w Mrągowie

 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij