Polska Akademia Nauk i Instytut Parazytologii im. W. Stefańskiego PAN zaprasza do Kosewa na multisensoryczną wystawę dotyczącą jeleniowatych, której ideą jest wystawa skierowana do dzieci i dorosłych to edukacyjne spotkanie z jeleniowatymi, którego ideą jest przekazanie wiedzy o tym, jak funkcjonuje świat zwierząt.

Udział w wystawie to okazja, by dowiedzieć się, jak zachowuje się typowy przedstawiciel jeleniowatych, jakie są jego potrzeby życiowe i co czyni go szczęśliwym.

W ramach wydarzenia będzie można zobaczyć wystawę fotografii przyrodniczej, zatytułowaną "Od zmierzchu do świtu" autorstwa Andrzeja Stachurskiego, Krzysztofa Stasiaczka, Żanety Steiner-Bogdaszewskiej i Aleksandry Potrapeluk. Dzięki doświadczeniu i wytrwałości fotografów będzie można "podejrzeć" jeden wieczór i poranek z życia jeleniowatych.

Wernisaż wystawy odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 16.00 w Muzeum znajdującym się na terenie Stacji Badawczej Instytutu Parazytologii PAN w Kosewie Górnym. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują więc wcześniejsze zapisy (zapisy możliwe w godzinach 08.00 - 18.00 pod numerem telefonu 609138045). Wystawę będzie można zobaczyć również w późniejszych terminach do 30 października 2020 r., a godziny spotkań ukazywać się będą na stronie stronie Facebook stacji.

Słowa kluczowe:
Kosewo wystawa kultura jeleniowate instytut PAN 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij