Ruszyły przygotowania do widowiska teatralno-filmowo-tanecznego “Imperium zatracenia”. Mrągowski spektakl reżyserują aktorka filmowa i teatralna Agnieszka Michalska oraz Paweł Kisiel, który ma na swoim koncie m.in. znany mrągowskiej publiczności musical “Kochanie bez granic”.

„Chcemy kulturalnie poruszyć Mrągowo”, mówią twórcy widowiska “Imperium zatracenia”. – Zapraszamy do współpracy młodzież, bo chcemy, by razem z nami stworzyła wyjątkowy spektakl. Obecnie poszukujemy odtwórcy głównej roli. Zachęcamy ciekawych, odważnych, młodych chłopaków (15-19 lat) do kontaktu z nami - proponuje Agnieszka Michalska

Mrągowski spektakl opowiadać będzie o problemach współczesnej młodzieży. – Jest to historia młodzieży stojącej na rozdrożu życiowych wyborów ulegającej presji innych i manipulacjom - opowiada Paweł Kisiel

Jak sami widzicie, szykuje się niezwykła przygoda na scenie i przed kamerą.Jeśli chcecie spróbować swoich sił i zdobyć doświadczenie aktorskie i filmowe, to nie zwlekajcie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres: imperium.zatracenia@gmail.com lub wiadomość na profil Facebook Imperium Zatracenia.

Do współpracy w projekcie zaproszona została Martyna Gnoza, która zajmie się choreografią, a na scenie zobaczymy także tancerzy z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie. Dodatkowo zaplanowano elementy fabularyzowane oraz efekty dźwiękowo-świetlne. 

Spektakl tworzony będzie w wakacje, a premiera w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki planowana jest na jesień. Widowisko zarejestrowane zostanie również techniką filmową. Projekt realizowany jest przez Fundację Alternatywnej Edukacji “ALE” i sfinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Słowa kluczowe:
Mrągowo MDK Teatr Insania spektakl kino 
Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij