Wypożyczenie samochodu ma wiele zalet. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób z niego korzysta. Jaki wybór czeka na klientów na lotnisku w Olsztyn-Mazury?

Wynajem krótkoterminowy

Wypożyczalnia samochodów w Olsztynie oferuje nowe pojazdy w idealnym stanie technicznym różnych klas. Jednak największą popularnością cieszą się ekonomiczne i zwrotne auta miejskie klasy A. Klienci znajdą tu między innymi Mitsubishi Space Star oraz Skodę Citigo. To idealne, zużywające mało paliwa samochody, odpowiednie do niedalekich wycieczek czy codziennej jazdy miejskiej. Są tu także modele z większym bagażnikiem, idealne na rodzinny wyjazd wakacyjny. Klienci znajdą także w dobrej cenie pojazdy klasy B i C. Na uwagę zasługują: Hyundai I20, Opel Astra Hatchback, Seat Leon, czy Ford Fiesta.

Wynajem długoterminowy

Oferta wypożyczalni na lotnisku obejmuje także wynajem średnio i długoterminowy. Przy zachowaniu niskich kosztów można przez długi czas korzystać z nowego auta do celów prywatnych lub firmowych. Oferta dobierana jest indywidualnie. Największą popularnością cieszą się tu modele: Opel Astra Sedan z segmentu C oraz Kia Optima z segmentu D. Klienci znajdą w ofercie także szeroką gamę aut do przewozu osób lub towarów. To doskonały sposób na jazdę autem dobrej klasy i w idealnym stanie technicznym bez konieczności zakupu samochodu. Dla firm to rozwiązanie pozwalające na szybki i korzystne finansowo zwiększenie floty.

Pozostałe pojazdy

Wypożyczalnia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowała także ofertę samochodów z segmentu SUV, jak np.: Mazda Cx5 czy Nissan Qashqai. To doskonałe pojazdy dla kadry menadżerskiej, zapewniające komfort podróży. Z segmentu D dostępne są różne modele i wersje: Hyundai I40, Mazda 6 oraz Kia Optima. Zadowolą one nawet najbardziej wymagające osoby. Na miłośników segmentu S w wypożyczalni oczekuje Mercedes A45 AMG. Bez względu na to, czy klient poszukuje ekonomicznego i taniego auta, czy luksusowego, mającego podnieść jego prestiż, z pewnością znajdzie model spełniający jego oczekiwania.

 

Słowa kluczowe:
 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij