Zapraszamy na ponowne spotkanie z "Muzyką na ulicy". W najbliższy weekend na ulicach Mrągowa będzie można usłyszeć Piotra Zaperta i zespół Madamme!

Kolejną młodą, zdolną osobą, która zabierze nas w muzyczną podróż będzie Piotr Zapert. Koncert utalentowanego skrzypka odbędzie się 17 lipca o godzinie 17.00 przy jeziorze Magistrackim. 

Piotr gra na skrzypcach od 7 roku życia. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Mrągowie. W jego wykonaniu będziecie mogli usłyszeć covery różnych polskich i zagranicznych zespołów takich jak: Dżem, Lady Pank, Alvaro Soler, Ed Sheeran, Shawn Mendes Avicii Sia.

Dzień później, 18 lipca o godzinie 14.00 molo przy skwerze Jana Pawła II za sprawą zespołu Madamme zamieni się w folkowo-rockową scenę.

Madamme to zespół kroczący w poprzek dzisiejszych trendów. Grają folk, czasem z domieszką rocka. Nie wstydzą się sięgania po tradycję, nie tylko lokalną, ale też tą pochodzącą zza oceanu. W świecie, gdzie wszystko musi być bardzo głośne i przepełnione elektroniką, oni starają się przypominać, że można inaczej. Że można używać do tworzenia swojego muzycznego świata instrumentów akustycznych a także delikatnego, kobiecego głosu. Że muzyka, przy której można tańczyć nie musi być o niczym. I wreszcie, że wcale nie musi istnieć bariera między muzykami a publicznością. W nasze okolice przyjeżdżają ze swoim nowym minialbumem "Tadamm!", opowiadającym o człowieku, jego radościach, filozofiach, obserwacjach i smutkach. 

Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij