II tura wyborów prezydenckich 2020 odbędzie się 12 lipca. W powiecie mrągowskim głosowanie odbędzie się w tych samych lokalach wyborczych, co w I turze. 

Głosowanie w lokalach wyborczych będzie się odbywało między 7:00 a 21:00. Głos będziemy mogli oddać na jednego z dwóch kandydatów: Andrzeja Dudę lub Rafała Trzaskowskiego. 

Gmina miasto Mrągowo

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

ul. Generała Władysława Andersa, ul. Giżycka,
ul. Jaszczurcza Góra, ul. Kościelna, ul. Krakowska,
ul. Królewiecka, ul. Laskowa, ul. Młynowa od 6 do końca, ul. Na Ostrowiu, ul. Nowogródzka,
ul. Ogrodowa, Plac Armii Krajowej, ul. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Tymniki, ul. Wiejska, ul. Wileńska.

Urząd Miejski (sala nr 1), ul. Królewiecka 60A, 11-700 Mrągowo

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

2

ul. Gołębia, ul. Harcerska, ul. Kormoranów, ul. Krucza, ul. Łabędzia, ul. Młodkowskiego, ul. Młynowa od 1 do 5E, ul. Orla, Osiedle Medyk, Plac Bolesława Prusa,
ul. Polna, ul. Słowicza, ul. Widok, ul. Wolności,
 ul. Żurawia.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna,
ul. Królewiecka 60B, 11-700 Mrągowo

3

ul. Bohaterów Warszawy, ul. Generała Leopolda Okulickiego, ul. Moniuszki, ul. Mrongowiusza od 36 do końca, ul. Sołtyska.

Centrum Kształcenia Zawodowego
 i Ustawicznego, ul. Mrongowiusza 65,
11-700 Mrągowo

4

ul. Leśna Droga, osiedle Mazurskie od 32 do końca,
ul. Podmiejska, ul. Zielone Wzgórze.

Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala nr 5E),
osiedle Mazurskie 12, 11-700 Mrągowo

5

ul. Leśna, osiedle Mazurskie od 1 do 31, ul. Rynkowa.

Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala nr 4E),
osiedle Mazurskie 12, 11-700 Mrągowo

6

ul. 8 Maja, ul. Adama Mickiewicza, ul. Dolny Zaułek, ul. Fryderyka Chopina, ul. Jeziorna, ul. Kopernika od
1 do 5 numery nieparzyste i od 7 do końca,
ul. Kościuszki, ul. Mała Warszawska, ul. Mały Rynek, ul. Mazurska, ul. Mrongowiusza od 1 do 35,
ul. Oficerska, Plac Kajki, Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego, Plac PCK, Plac Wyzwolenia,
ul. Ratuszowa, ul. Romualda Traugutta, ul. Roosevelta, ul. Rybna, Skwer Imienia Jana Pawła II,
ul. Staromiejska, ul. Warszawska, ul. Wojska Polskiego od 1 do 3.

Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26, 11-700 Mrągowo

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

7

ul. Brzozowa, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Juliana Tuwima, ul. Krasińskiego, ul. Olsztyńska,
ul. Orzeszkowej, osiedle Brzozowe od 1 do 2, osiedle Parkowe, Plac Juliusza Słowackiego, ul. Spacerowa,
ul. Torowa.

Przedszkole Publiczne Nr 1 „Stokrotka”,
ul. Brzozowa 7, 11-700 Mrągowo

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

8

ul. Akacjowa, ul. Bukowa, ul. Cicha, ul. Długa,
ul. Grabowa, ul. Jaśminowa, ul. Jaworowa,
ul. Kalinowa, ul. Klonowa, ul. Kolejowa, ul. Lipowa, ul. Lubelska, ul. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Marii Konopnickiej, osiedle Brzozowe od 3 do końca,
ul. Piotra Sobczyńskiego, ul. Przemysłowa, ul. Szkolna, ul. Towarowa.

I Liceum Ogólnokształcące,
ul. Piotra Sobczyńskiego 1A,
11-700 Mrągowo

9

ul. Dziękczynna, ul. Grunwaldzka, ul. Łąkowa, Nadbrzeżna, osiedle Grunwaldzkie, Półwysep Czterech Wiatrów.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (stołówka), ul. Kopernika 2, 11-700 Mrągowo

10

ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Plutonowa, ul. Wojska Polskiego od 6G do 22D i numery nieparzyste od 23 do 85, ul. Żołnierska.

Klub Seniora +, ul. Henryka Sienkiewicza 16,
 11-700 Mrągowo

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

11

ul. Kopernika numery parzyste od 2 do 6, ul. Piaskowa, ul. Wojska Polskiego od 4 do 6F.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (dawne Gimnazjum) w Mrągowie (sala nr 20),
ul. Kopernika 2C, 11-700 Mrągowo

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

12

ul. Krótka, ul. Krzywa, ul. Księżycowa, osiedle Metalowców, osiedle Nikutowo, ul. Słoneczna,
ul. Wojska Polskiego numery parzyste od 24 do 60
i numery nieparzyste od 87 do końca.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (dawne Gimnazjum) w Mrągowie (sala nr 26),
ul. Kopernika 2C, 11-700 Mrągowo

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

13

Szpital Mrągowski im. Michała Kajki Sp. z o. o.

Szpital Mrągowski im. Michała Kajki Sp. z o. o., ul. Wolności 3, 11-700 Mrągowo


Gmina Mrągowo

W Gminie Mrągowo utworzono 8 obwodów głosowania. Nowością jest siedziba obwodowej komisji wyborczej w Młynowie (świetlica) dla sołectw Młynowo i Muntowo.

Nr obwodu głosowania

 

 

Granice obwodu głosowania

 

 

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

 

1

Sołectwa: Grabowo, Krzywe, Karwie, Wierzbowo, Nikutowo

 

Świetlica wiejska w Grabowie,

Grabowo 28, 11-700 Mrągowo

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

2

Sołectwa: Kosewo, Probark

 

Szkoła Podstawowa w Kosewie,

Kosewo 31, 11-700 Mrągowo

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

3

Sołectwa: Młynowo, Muntowo

 

Świetlica wiejska w Młynowie,

Młynowo 19A, 11-700 Mrągowo

 

 

4

Sołectwa: Użranki, Zalec, Notyst Mały, Popowo Salęckie, Wyszembork

 

Świetlica wiejska w Zalcu,

Zalec 17, 11-700 Mrągowo

 

 

5

Sołectwa: Mierzejewo, Szczerzbowo, Budziska, Boże, Ruska Wieś, Boża Wólka, Gronowo

 

Szkoła Podstawowa w Bożem,

Boże 18, 11-700 Mrągowo

 

 

6

Sołectwa: Rydwągi, Lembruk, Szestno

 

Szkoła Podstawowa w Szestnie,

Szestno 18, 11-700 Mrągowo

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

7

Sołectwa: Polska Wieś, Gązwa, Kiersztanowo

 

Świetlica wiejska w Polskiej Wsi,

Polska Wieś 17, 11-700 Mrągowo

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

8

Sołectwa: Bagienice, Bagienice Małe, Nowe Bagienice, Marcinkowo

Szkoła Podstawowa w Marcinkowie,

Marcinkowo 27, 11-700 Mrągowo

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

Gmina Mikołajki

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

Miasto Mikołajki, ulice: Bociania, Czapla, Dybowska, Fasolkowa, Jastrzębia, Kormoranów, Ks. J. Popiełuszki, Krótka, Krucza, Kwiatowa, Łabędzia, Ogrodowa, Orla, Papieża Jana Pawła II, Ptasia, Słoneczna, Sowia, T. Kościuszki, Wileńska, część ulicy W. Prusa: od skrzyżowania z ulicą Dybowską do skrzyżowania z ulicą Papieża Jana Pawła II, Złotych Kłosów, Żurawia, Mewia.

Hala Sportowa w Mikołajkach, ul. Papieża Jana Pawła II 7, 11-730 Mikołajki

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

2

Miasto Mikołajki, ulice: Aleja Kasztanowa, Aleja Spacerowa, Ełcka, J. H. Dąbrowskiego, Jeziorna, Kolejowa, Kowalska, Króla Sielaw, Leśna, M. Kajki, Mrągowska, Okrężna, Osiedle Na Górce, Orzyszowa, Pl. Handlowy, Pl. Kościelny, Pl. Wolności, Pod Lasem, Rybacka, Szkolna, Tałcka, Warszawska, część ulicy W. Prusa: od skrzyżowania z ulicą M. Kajki do skrzyżowania z ulicą Dybowską, 3 - go Maja.

Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach, ul. Kolejowa 7, 11-730 Mikołajki

3

Sołectwa: Kolonia Mikołajki, Lubiewo, Nowe Sady, Prawdowo, Stare Sady, Stawek, Tałty

Zespół Oświatowy w Mikołajkach, ul. Papieża Jana Pawła II 7, 11-730 Mikołajki

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

4

Sołectwa: Grabówka, Górkło, Olszewo

Szkoła Podstawowa w Olszewie, Olszewo 20, 11-730 Mikołajki

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

5

Sołectwo Woźnice

Szkoła Podstawowa w Woźnicach, Woźnice 11a, 11-730 Mikołajki

6

Sołectwa: Baranowo, Cudnochy, Faszcze, Inulec, Jora Wielka, Zełwągi

Publiczna Szkoła Podstawowa w Baranowie, Baranowo 29, 11-730 Mikołajki

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

7

Ewangelicki Dom Opieki "ARKA" w Mikołajkach

Ewangelicki Dom Opieki "ARKA" w Mikołajkach, ul. Plac Kościelny 5, 11-730 Mikołajki

 

Gmina Piecki

 
Nr obwodu głosowania
Granice obwodu głosowania
Siedziba obwodowej komisji wyborczej
1
Sołectwa: Babięta, Prusinowo, Zyzdrojowy Piecek, Goleń, Machary
Szkoła Podstawowa w Nawiadach-sala gimnastyczna, Nawiady 31, 11-710 Piecki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
2
Sołectwa: Cierzpięty, Mojtyny, Nawiady
Szkoła Podstawowa w Nawiadach-parter, Nawiady 31, 11-710 Piecki
3
Sołectwa: Krutyń, Krutyński Piecek, Rosocha
Szkoła Podstawowa w Krutyni, Krutyń 23, 11-710 Piecki
4
Sołectwa: Dłużec, Gant, Głogno
Świetlica wiejska w Dłużcu, Dłużec 55, 11-710 Piecki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
5
Sołectwa: Nowe Kiełbonki, Stare Kiełbonki, Zgon
Świetlica wiejska w Starych Kiełbonkach, Stare Kiełbonki 29, 11-710 Piecki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
6
Sołectwa: Bobrówko, Jakubowo, Lipowo
Świetlica wiejska w Lipowie, Lipowo 18/2, 11-710 Piecki
7
Sołectwa: Brejdyny, Szklarnia, Dobry Lasek, Piecki – miejscowości: Czaszkowo, Jeleń, Łętowo, Mostek, Ostrów Pieckowski, Piersławek
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Pieckach, ul. Zwycięstwa 23, 11-710 Piecki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
8
Sołectwo Piecki – miejscowość Piecki – ulice: Firmowa, Jesionowa, Klonowa, Lipowa, Nowa, Przemysłowa, Plac 1 Maja, Świerkowa, Topolowa, Administracyjna, Leśna, Łąkowa, Rolna, Spacerowa, 22 Stycznia, Tartaczna, Agrestowa, Krótka, Krzywa, Malinowa, Polna, Szewska, Wiśniowa, Wolności, Zwycięstwa
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji „Pegaz” w Pieckach, ul. Zwycięstwa 6, 11-710 Piecki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
9
Osiedle: Osiedle Lawendowe w Pieckach – bloki: nr 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 17, 6, 7, 8, 9, 13, 15
Samorządowe Przedszkole „Słoneczny Zakątek" w Pieckach, Osiedle Lawendowe 18, 11-710 Piecki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
 
 
Gmina Sorkwity
 

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

Sołectwo  Sorkwity:   Miłuki,   Słomowo,   Sorkwity,    Załuki

Sołectwo Pustniki: Pustniki Sołectwo Stama: Stama, Młynik

Szkoła Podstawowa w Sorkwitach, sala 124 parter, ul. Szkolna 17b, 11-731 Sorkwity

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

2

Sołectwo Maradki: Głodowo, Maradki, Maradzki Chojniak,Wilamówko, 

Sołectwo Jędrychowo: Janowo, Jędrychowo, Rodowo,

Sołectwo Nibork: Kozarek Mały, Kozarek Wielki, Nibork, Szarłaty,

Sołectwo Stary Gieląd: Gieląd Mały, Nowy Gieląd, Stary Gieląd

Szkoła Podstawowa w Sorkwitach, sala 126 parter, ul. Szkolna 17b, 11-731 Sorkwity

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

3

Sołectwo Burszewo: Burszewo   

Sołectwo Szymanowo: Szymanowo

Sołectwo  Surmówka:  Surmówka,  Szelągówka

Sołectwo  Warpuny:  Warpuny  

Sołectwo  Zyndaki:  Zyndaki, Bałowo, Zamkowo. 

Sołectwo Gizewo: Gizewo.

Świetlica Wiejska w Warpunach, Warpuny

ul. Wolności 12A, 11-731 Sorkwity

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

4

Sołectwo Rozogi: Rozogi 

Sołectwo Borowe: Borowe. 

Sołectwo Borowski Las: Borowski Las, Wola Maradzka 

Sołectwo Rybno: Karczewiec, Piłaki, Rybno, Tyszkowo. 

Sołectwo Kozłowo: Kozłowo, Lesiny.

Biblioteka w Rybnie, Rybno ul. Długa 20, 11-731 Sorkwity

5

Sołectwo  Choszczewo:   Choszczewo,  Janiszewo.    

Sołectwo Jełmuń: Jełmuń.

Świetlica Wiejska w Choszczewie, Choszczewo 49a, 11-731 Sorkwity

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

6

Dom opieki dla osób w podeszłym wieku „Mazurska Zagroda” w Kozarku Małym

Dom opieki dla osób w podeszłym wieku „Mazurska Zagroda” w Kozarku Małym, Kozarek Mały 3, 11-731 Sorkwity

 

 

 

 


 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij