Rocky Warriors Cartel powraca po przerwie. 31 lipca 2020 roku odbędzie się piąta gala tej organizacji - tym razem po raz pierwszy w mrągowskim amfiteatrze! Transmisja gali odbędzie się także w TVP Sport.

Jednym z bohaterów walki wieczoru będzie znany m.in. z walk w organizacji KSW i ACB (obecnie ACA) Michał Andryszak, który powróci po ponad rocznej nieobecności w oktagonie. W innym ciekawym starciu w kategorii półśredniej rękawice skrzyżują Igor Michaliszyn i Piotr Danelski. W Mrągowie zawalczy także Cezary Oleksiejczuk. 

Gala będzie transmitowana w telewizji TVP Sport. W amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie mają się pojawić  również kibice. - Planujemy otworzyć mniej więcej 1/3 miejsc, wiec około 1500-2000 osób. Dopinamy wszelkie formalności z tym związane i ruszamy ze sprzedażą biletów jeszcze w tym tygodniu lub na początku kolejnego - powiedział w rozmowie z Wirualną Polską Paweł Kowalik, współorganizator gal Rocky Warriors Cartel.

Rocky Warriors Cartel istnieje na polskiej scenie MMA od 2018 roku. Ostatnia gala RWC odbyła się w lutym tego roku w Dąbrowie Górniczej.

źródło: IT Mrągowo, materiały prasowe

 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij