Budextan Oficerska

Jesteś mieszkańcem lub sympatykiem Mrągowa, osobą kreatywną i chciałbyś, aby Mrągowo było kojarzone z twoją twórczością? Możesz wziąć udział w konkursie realizowanym w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 i wygrać 5 tysięcy złotych!

Rusza konkurs „Promuj swoje miasto – konkurs na unikalną grafikę promocyjną”. Do wygrania jest 5 tys. złotych brutto. Celem konkursu jest wyłonienie unikalnego projektu graficznego z krótkim hasłem promującym Mrągowo. Tematyka pracy musi być związana z miastem, atrakcjami, zabytkami lub imprezami. Prace muszą być wykonane w technice grafiki komputerowej, zgodnie z najwyższymi standardami projektowania graficznego. Projekt powinien być przystosowany do różnorodnego wykorzystania m.in. na przedmiotach codziennego użytku oraz w materiałach promocyjnych i reklamowych. Autorskie, kreatywne i wykonane z dbałością o każdy detal propozycje można zgłaszać do 3 sierpnia 2020 roku, do godz. 15.00.

Ocena prac konkursowych będzie składać się z trzech etapów:
Etap I (do 14 sierpnia) – Komisja Konkursowa oceni nadesłane prace pod względem artystycznym i zgodności z tematem. Następnie wyłoni minimum dwie prace, które przejdą do drugiego etapu konkursu.
Etap II (17-23 sierpnia) – ocena prac przez mieszkańców. Głosowanie odbędzie się w formie online oraz tradycyjnej.
Etap III (do 31 sierpnia) – podliczenie głosów i wybór zwycięskiej grafiki.

Konkurs realizowany jest w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Wymagania techniczne pracy, sposób zgłoszenia oraz pozostałe informacje znajdziesz w regulaminie dostępnym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Mrągowie (www.mragowo.pl), na profilu społecznościowym platformy Facebook (Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych) oraz w Urzędzie Miejskim w Mrągowie w Referacie Strategii, Rozwoju i Promocji, w pokoju nr 3. Wszelkie zapytania związane z konkursem należy kierować do Referatu Strategii, Rozwoju i Promocji w Urzędzie Miejskim w Mrągowie, pod numerem telefonu 89 741 90 08 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje sią na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

źródło: Michał Kaczyński/ UM w Mrągowie

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij