Lato w Mrągowie bez kabaretów to lato stracone. Mazurska Noc Kabaretowa została przełożona na przyszły rok, ale w tym samym czasie odbędzie się darmowy występ kabaretu Chyba.

Występ odbędzie się w małym amfiteatrze przy Placu Unii Europejskiej 11 lipca 2020 roku o godzinie 20.00. Pochodzący z Wrocławia kabaret Chyba to bez wątpienia jeden z najzdolniejszych kabaretów młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność ,jak i kabaretowe środowisko. Dowodem na to jest stała współpraca z Kabaretem Moralnego Niepokoju, która owocuje wspólnymi występami i trasami koncertowymi, a także zaproszeniami do różnego rodzaju produkcji „Moralnych” (realizacje dla TVP czy DVD).

Tylko w ostatnich miesiącach na szklanym ekranie Kabaret Chyba można było zobaczyć przy okazji takich realizacji telewizyjnych jak:

- Latający Klub Dwójki na Wakacjach w Lublinie (TVP2)

- Kabaretowa Noc Listopadowa (TVP2)

- Latający Klub Dwójki (TVP2)

- Wczasy z Kabaretem w Szczecinie (TVP2)

- Dzięki Bogu już weekend (TVP2)

- Sopocka Noc Kabaretowa - Festiwal TOPTRENDY (Telewizja Polsat)

W 2014 roku wzięli udział w wielkiej trasie koncertowej pt. „Polska Noc Kabaretowa”! Wraz z największymi gwiazdami polskiej sceny, czyli Kabaretem Moralnego Niepokoju, Paranienormalnymi, Kabaretem Skeczów Męczących i Nowakami odwiedzili kilkanaście największych miast w całej Polsce m.in. : Sala Kongresowa, Amfiteatr w Opolu, Opera Leśna w Sopocie, Atlas Arena w Łodzi, Hala Stulecia we Wrocławiu, Ergo Arena w Gdańsku i wiele innych. Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz.

Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce.

 

 

 

 
 
Słowa kluczowe:
Mrągowo kabaret kultura rozrywka Kabaret Chyba 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij