29.06.2020 r. o godzinie 13:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/2021. Na kogo trafią drużyny z naszego powiatu?

Przed losowaniem drużyny zostały podzielone pod względem terytorialnym na 6 koszyków Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r. Gospodarzy par I rundy poznamy po rozegraniu rundy wstępnej WPP.

Oto rozlosowane pary rundy wstępnej WPP 2020/21:

Koszyk 1:
UKS Start Kruklanki – MLKS Czarni Olecko
LKS Pogoń Banie Mazurskie – CWKS Vęgoria Węgorzewo
MKS Ruciane Nida – MKS Kłobuk Mikołajki
KS Pojezierze Prostki – GLKS Jurand Barciany
UKS Rona 03 Ełk – KS Żagiel Piecki

Koszyk 2:
KS Juksty Muntowo – LUKS Wilczek Wilkowo
BKS Warmianka Bęsia – RKS Orlęta Rema Reszel
SAS Szansa Reszel – LKS Łyna Sępopol
KS Tempo Ramsowo-Wipsowo – MBKS Victoria Bartoszyce
LKS Reduta Bisztynek – MKS Jeziorany

Koszyk 3:
KS Wałsza Pieniężno – KS Barkas Tolkmicko
WKS Warmia Elbląg – KS Polonia Pasłęk
KS Polonia Markusy – DKS Dobre Miasto
MKS Miłakowo – GKS Cresovia Górowo Iławeckie
GLKS Jonkowo – KS Ewingi Zalewo
KS Pama Powodowo – KS Syrena Młynary
LKS Agat Jegłownik – MKS Zatoka II Braniewo
KS Zagłada Lisów – wolny los

Koszyk 4:
KS Iskra Narzym – SKS Szczytno
GKS Szczytno – GZPN Omulew Wielbark
MKS Działdowo – MKS Start Nidzica
GKS Vel Dąbrówno – LKS Orzeł Janowiec Kościelny
LKS Wel Lidzbark Welski – GKS Polonia Iłowo

Koszyk 5:
GLKS Warmiak Łukta – GKS Stawiguda
WSP Młody Piłkarz Jonkowo – GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
KS Burza SRWSIO Słupy – LKS Tęcza Miłomłyn
UKS Naki Olsztyn – KS Fortuna Gągławki
KS Wrzesina – LKS Różnowo
GKS Kormoran Bynowo – KS Leśnik Nowe Ramuki

Koszyk 6:
PFT Drewneks Sampława – KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Zamek Kurzętnik – KS Unia Susz
LZS Zamek Szymbark – KS Radomniak Radomno
MLKS Olimpia Kisielice – LKS Płomień Turznica
GKS OSSA Biskupiec – GKS Grunwald Gierzwałd
MLKS Motor II Lubawa – LZS Jordan Kazanice
LZS Avista Łążyn – LZS Frednowy


Pary I rundy WPP*:
UKS Start Kruklanki/MLKS Czarni Olecko – MKS Mazur Ełk
MKS Ruciane Nida/MKS Kłobuk Mikołajki – GKS Mamry Giżycko
KS Pojezierze Prostki/GLKS Jurand Barciany – MKS Rominta Gołdap
LKS Pogoń Banie Mazurskie/CWKS Vęgoria Węgorzewo – UKS Rona 03 Ełk/KS Żagiel Piecki

KS Juksty Muntowo/LUKS Wilczek Wilkowo – KKS Granica Kętrzyn
KS Tempo Ramsowo-Wipsowo/MBKS Victoria Bartoszyce – MKS Korsze
SAS Szansa Reszel/LKS Łyna Sępopol – MKS Mrągowia Mrągowo
BKS Warmianka Bęsia/RKS Orlęta Rema Reszel – LKS Reduta Bisztynek/MKS Jeziorany

KS Pama Powodowo/KS Syrena Młynary – ZKS Olimpia Elbląg
LKS Agat Jegłownik/MKS Zatoka II Braniewo – MKS Zatoka Braniewo
KS Zagłada Lisów – MKS Miłakowo/GKS Cresovia Górowo Iławeckie
KS Wałsza Pieniężno/KS Barkas Tolkmicko – GLKS Jonkowo/KS Ewingi Zalewo
KS Polonia Markusy/DKS Dobre Miasto – WKS Warmia Elbląg/KS Polonia Pasłęk

MKS Działdowo/MKS Start Nidzica – LKS Błękitni Pasym
LKS Wel Lidzbark Welski/GKS Polonia Iłowo – MKS Olimpia Olsztynek
GKS Szczytno/GZPN Omulew Wielbark – GSZS Delfin Rybno
KS Iskra Narzym/SKS Szczytno – GKS Vel Dąbrówno/Orzeł Janowiec Kościelny

KS Wrzesina/LKS Różnowo – GKS Pisa Primavera Barczewo
GKS Kormoran Bynowo/KS Leśnik Nowe Ramuki – KKS Warmia Olsztyn
UKS Naki Olsztyn/KS Fortuna Gągławki – MKS Błękitni Orneta
WSP Młody Piłkarz Jonkowo/GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – BKS Tęcza Biskupiec
KS Burza Słupy/LKS Tęcza Miłomłyn – GLKS Warmiak Łukta/GKS Stawiguda

MLKS Motor II Lubawa/LZS Jordan Kazanice – MLKS Motor Lubawa
MLKS Olimpia Kisielice/LKS Płomień Turznica – KS Zamek Kurzętnik/KS Unia Susz
GKS OSSA Biskupiec/GKS Grunwald Gierzwałd – PFT Drewneks Sampława/KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
LZS Avista Łążyn/LZS Frednowy – LZS Zamek Szymbark/KS Radomniak Radomno

źródło: WMZPN

 

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij