Już 12 lipca o godzinie 18.00 W Rancho Sevilla (Mrongoville Family Town) odbędzie się spektakl z udziałem największych gwiazd polskiej opery.

„Cyrulik sewilski” to najwspanialsza opera komiczna Gioacchina Rossiniego, stale obecna w repertuarze najważniejszych operowych scen świata: od mediolańskiej La Scali do nowojorskiej Metropolitan Opera House. 12 lipca 2020 roku „Cyrulik sewilski” w reżyserii Michała Lenarcińskiego będzie miał swoją premierę w niekonwencjonalnym miejscu – miasteczku country w Mrągowie: najbardziej oryginalnym miasteczku „Dzikiego Zachodu” – w mieście festiwali.

Fundacja AVANGART zaprasza wszystkich zainteresowanych niekonwencjonalną rozrywką, łączącą gatunek opery z humorem i zabawą w najlepszym wydaniu. Dajmy uwieść się dowcipowi muzyki mistrza opery komicznej, skonfrontowanemu ze współczesnym poczuciem humoru.

W Mrągowie wystąpią największe gwiazdy opery polskiej: Joanna Freszel, Agnieszka Rehlis, Adam Sobieralski, Tomasz Rak, Grzegorz Szostak, Piotr Wołosz, Janusz Nosek z towarzyszeniem Olsztyńskiego Chóru Bel Canto i Orkiestry Symfonicznej Fundacji AVANGART pod batutą Marty Kosielskiej. 

Bilety w cenie 100 zł dostępne w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie oraz w systemie www.kupbilecik.pl lub www.ekobilet.pl

 

Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij