Zawodnicy Country Team Mrągowo po pierwszej rundzie rozgrywek III ligi Drużynowych Mistrzostw Olsztyna zajmowali 2 miejsce w tabeli. Tym razem po powrocie do startów chcieli zrewanżować się liderom za poprzednią porażkę.

Zespół Country Team Mrągowo powstał jesienią 2019 roku i składa się głównie z zawodników reprezentujących wcześniej Mrągowo w III lidze Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisa Stołowego. Klub, chwilę po utworzeniu, zgłosił swój udział w rozgrywkach III ligi Drużynowych Mistrzostw Olsztyna, gdzie już na samym początku okazał się faworytem. Teraz zawodników z Mrągowa czekało rewanżowe spotkanie z zespołem Emirra-Dywity.

Reprezentanci Mrągowa tym razem jednak nie zapisali zwycięstwa na swoim koncie, a reprezentanci Emirra pewnie zwyciężyli 8:2. Pierwszoplanowe role odegrali tym razem znani weterani Zdzisław Paliwoda i Grzegorz Gumiński. Dla mrągowskiej ekipy po jednym zwycięstwie zanotowali Jacek Baczewski i Zbigniew Ratuszniak.

- W całej, pierwszej rundzie, rozegraliśmy 10 spotkań. 9 zakończyło się dla nas zwycięstwem - mówi Jacek Baczewski, kapitan mrągowskiej drużyny. - Zmagania kończymy na drugim miejscu w tabeli, plasując się tuż za zespołem z Iławy.

Przed mrągowskim zespołem II runda rozgrywek. Po niej dwa najlepsze zespoły awansują do II ligi. – Myślę, że w naszym przypadku awans to tylko formalność. Dobrze znamy układ sił i nikt nie powinien nam zagrozić – dodaje Baczewski.

Emirr-Dywity – Country Team Mrągowo 8-2 (25-11) (Paliwoda 3,5, Gumiński 3,5, Korsak 1 – Baczewski 1, Ratuszniak 1)


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij