Niedawno poznaliśmy datę wznowienia rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Zawodnicy Stomilu Olsztyn rozpoczęli już przygotowania na olsztyńskich obiektach, a powrót do walki o ligowe punkty nastąpi już niedługo.

Znoszonych jest coraz więcej obostrzeń związanych z koronawirusem. Otwarte zostały już m.in. galerie handlowe, a do sklepów, może wejść więcej osób. Kibiców z pewnością cieszy jednak najbardziej wznowienie rozgrywek piłkarskich. 2 czerwca, a więc dzień, w którym na boiska po raz pierwszy po przerwie wybiegną piłkarze, rywalizujący na boiska Fortuna 1. Ligi, zbliża się wielkimi krokami.

Zawodnicy Stomilu Olsztyn na boisko treningowe wrócili w pierwszej połowie maja. Po przejściu specjalistycznych badań, najpierw rozpoczęli treningi w sześcioosobowych grupach, a następnie wznowiono treningi grupowe. – Jestem bardzo zadowolony, że mogliśmy wrócić do treningu w zwiększonej liczbie osób – przyznał Jonatan Straus, obrońca Biało-Niebieskich.

Powrót rozgrywek ligowych, to nie jedyna dobra informacja. Po blisko 75. latach istnienia Stomilu Olsztyn, przyszedł czas wyłącznie na to, co najlepsze. Rocznica ta, jest doskonałym momentem, do jeszcze większego zaangażowania się w życie Klubu. - Już niedługo będzie ku temu wyjątkowa okazja. Każdy z Was będzie miał okazję aby dołączyć do wspólnej inicjatywy, która pozwoli nam wspólnie budować nową, silną przyszłość Klubu. W jaki sposób? O tym poinformujemy już niebawem – mówi Wojciech Kowalewski, Prezes Zarządu Stomilu Olsztyn. - Ostatnie 75 lat, to dla kibiców “Dumy Warmii” wyjątkowe wspomnienia. To niezapomniane zwycięstwa, euforia związana z awansem do najwyższej ligi czy tysiące kilometrów przejechanych za ukochaną drużyną. Dlatego też Stomil Olsztyn rusza z akcją #NalepszePrzedNami. Aby dowiedzieć się więcej o naszej inicjatywie wystarczy zapisać się do newslettera pod adresem: www.beesfund.com/wkrotce/stomilolsztyn- zachęca Kowalewski.

 

 

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij