Drewno to ciepło, przytulna atmosfera i poczucie bliskości domowego ogniska. Na fundamentach rodzinnych tradycji powstała firma Domdekor, która specjalizuje się w produkcji mebli z naturalnego drewna, pielęgnując wartości przekazywane przez wcześniejsze pokolenia. 

Firma jest obecna na rynku od ponad 20 lat. To czas, który zespół poświęcił na stworzenie stabilnej sieci kontaktów – dostawców certyfikowanego drewna, producentów elementów wnętrz, które są niezbędne do stworzenia kompletnej oferty dla sypialni, a także kreatywnych projektantów i doświadczonych rzemieślników. Dzisiaj meble drewniane od Domdekor to symbol ponadczasowego designu i wysokiej jakości produktu. To dlatego firma ma wciąż motywację, aby wciąż się rozwijać.

Producent mebli drewnianych ukierunkowany na potrzeby współczesnego klienta

Oferta Domdekor obejmuje meble drewniane przede wszystkim do sypialni. To łóżka o różnych wymiarach, szafy i komody, szafki nocne, a także materace, które dostarczane są przez renomowanych producentów. Ponadto firma dla swoich klientów przygotowała meble drewniane do salonu, biura i przedpokoju. Są one wykonane z trwałego i wytrzymałego drewna bukowego i sosnowego, które pięknie prezentuje swoje unikalne usłojenie. Dla zwiększenia ochrony przed uszkodzeniami i skutkami naturalnego procesu starzenia się drewna zabezpieczone są impregnatami, bejcą i lakierami. Oferta firmy Domdekor dostępna jest na stronie internetowej jej e-sklepu: https://www.urokdrewna.pl/. Warto przekonać się o jej wyjątkowości.

652

 
Słowa kluczowe:
 
Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij