Niedawno w Mrągowie otworzyła się nowa firma FHU Piotrki, specjalizująca się w artykułach ogrodniczo-budowlanych. FHU Piotrki to połączenie idealnych usług na czterech płaszczyznach.

  1. Sklep z bogatym asortymentem sprzętu ogrodniczego, budowlanego oraz elektronarzędzi
  2. Serwis oferujący szybkie naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i bieżące niemal każdego sprzętu budowlanego, ogrodniczego oraz elektronarzędzi;
  3. Wypożyczalnia zawierająca bogatą ofertę sprzętów niezbędnych do prac ogrodowych oraz remontowych.
  4. Usługi typu zakładanie ogrodów, automatyczne nawodnienie czy też montaż robotów koszących oraz wiele innych.

Nasze prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwala nam na zaspokojenie potrzebwszystkich klientów potrzebujących porad w powyższym zakresie.

Po wielu miesiącach przygotowań od początku marca można znaleźć nas w nowym sklepie w Mrągowie przy ulicy Lubelskiej 16. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Mrągowa i okolic do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z naszą ofertą.

W naszym asortymencie posiadamy traktorki, kosiarki, kosy, podkaszarki, pilarki, glebogryzarki, agregatory prądotwórcze, bogatą ofertę sprzętu budowlanego, elektronarzędzia uznanych i sprawdzonych marek oraz wiele, wiele innych...

Przeprowadzamy gwarancyjne, pogwarancyjne przeglądy i bieżące naprawy urządzeń ogrodniczych, maszyn budowlanych i elektronarzędzi (agregatów prądotwórczych, generatorów, zagęszczarek, skoczków, wibratorów, kosiarek, wiertarek, szlifierek i innych). Proponujemy zawieranie stałych umów serwisowych. Wykonujemy u klientów przedsezonowe (wczesną wiosną) przeglądy maszyn budowlanych, pozwalające określić ich stan techniczny oraz zakres niezbędnych napraw. W okresie wiosennym szczególnie polecamy przeglądy okresowe i gwarancyjne kosiarek i traktorków wszystkich marek oraz innego sprzętu ogrodniczego. Prosimy pamiętać, że zachowanie wydłużonego okresu gwarancyjnego wymaga przynajmniej jednego w roku przeglądu w autoryzowanym serwisie. Dokonujemy wymiany zużytych silników napędowych na nowe. Przeprowadzamy również naprawy generalne silników.

Nasi pracownicy to doświadczeni mechanicy, którzy przeszli szereg szkoleń specjalistycznych. Specjalizujemy się w serwisowaniu silników, agregatów prądotwórczych, zagęszczarek, wibratorów, motopomp, urządzeń hydraulicznych i pneumatycznych, silników zaburtowych, kosiarek i wykaszarek. Służymy fachową wiedzą i zawsze jesteśmy gotowi udzielić niezbędnych wskazówek dotyczących zasad użytkowania i eksploatacji maszyn i urządzeń, które sprzedajemy i serwisujemy.

Firma Piotrki umożliwia także wypożyczenie sprzętu niezbędnego do prac ogrodowych oraz remontowych. Stale aktualizujemy naszą ofertę.

 

Piotrki - nowa firma ogrodniczno-budowlana w Mrągowie

 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij