Budextan Oficerska

Z powodu pandemii koronawirusa Urząd Miejski w Mrągowie wstrzymuje współpracę samorządu z mieszkańcami w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego, Szkolnego Budżetu Obywatelskiego i Mrągowskiej Inicjatywy Lokalnej.

– W związku z ogłoszonym przez Ministra Zdrowia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii na mocy Rozporządzenia z dnia 20 marca 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 491) wywołanym pandemią koronawirusa powodującą trudną sytuację gospodarczą w kraju, a także zdając sobie sprawę z niepewności i zagrożenia jakie towarzyszy realizacji zadań w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 oraz Szkolnego Budżetu Obywatelskiego 2020, a także Mrągowskiej Inicjatywy Lokalnej, informuję, że te narzędzia współpracy Gminy Miasto Mrągowo z mieszkańcami zostają tymczasowo wstrzymane – ogłosił burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski.

Współpraca mrągowskiego samorządu z mieszkańćami miasta zostaje wstrzymana do odwołania. Termin wykonania projektów jest uzależniony od rozwoju sytuacji w mieście, jak i w całym kraju. – Aktualnie nie jesteśmy w stanie oszacować, ile potrwa pandemia, i jakie przyniesie skutki. Wiemy jednak, że koronawirus zagraża nie tylko naszemu zdrowiu i życiu, ale stanowi również bardzo poważne niebezpieczeństwo dla gospodarki. Musimy przygotować się na trudny czas dla nas wszystkich: mieszkańców i przedsiębiorców. Proszę wszystkich mieszkańców Mrągowa, byśmy w tym trudnym czasie byli zjednoczeni w walce! – dodaje burmistrz.

 

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij