Budextan Oficerska

Jeśli malujesz, śpiewasz, grasz, fotografujesz lub masz inny niezwykły talent i jesteś gotowy/a pokazać się światu to projekt Sztuka Młodych Szuka jest propozycją dla Ciebie!

– SMS to projekt realizowany w Centrum Kultury i Turystyki, którego celem jest wsparcie utalentowanej młodzieży w wieku 15-26 lat z Mrągowa i okolic. Spośród wszystkich chętnych wyłonimy osoby, którym pomożemy zrealizować recital, wystawę, pokaz lub inne wydarzenie, które najlepiej zaprezentuje twórczość młodego artysty. Na zgłoszenia do udziału w projekcie czekamy do końca marca 2020 r. – informuje Justyna Połomska, kierownik działu Organizacji Imprez Kulturalnych i Animacji Społeczno-kulturalnych w CKiT.

Jak to wygląda w praktyce?

KROK I

Napisz SMSa na numer telefonu 603 628 588, w treści wpisując hasło SZTUKA oraz imię i nazwisko.

KROK II

Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umówimy się na spotkanie w Centrum Kultury i Turystyki. Podczas rozmowy chcielibyśmy poznać Cię od strony artystycznej, dlatego prosimy abyś na spotkaniu zaprezentowała/zaprezentował nam próbkę swoich możliwości – np. zdjęcia, obrazy, nagrania prezentujące Twoje artystyczne możliwości.

KROK III

Najpóźniej do 27 kwietnia 2020 r. na stronie internetowej www.ckit.mragowo.pl opublikujemy listę osób, z którymi będziemy współpracować podczas projektu.

KROK IV

Twoja wystawa…

Twój koncert…

Twój pokaz…

….i Twoja wspaniała przygoda ze Sztuką, którą zaprezentujesz publicznie!

 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij