Weź udział w spotkaniu organizowanym przez Bank Gospodarstwa Krajowego, które odbędzie się 12 marca 2020 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Piecki, a dowiesz się o niskooprocentowanych pożyczkach finansowanych z funduszy unijnych.

Spotkanie będzie składać się z dwóch zasadniczych części:

Część I – merytoryczna

Jeżeli jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy, lub założyłeś start-up, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

Część II – networkingowa

Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni, jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.Dzięki pomocy eksperta BGK z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Program:

  •   9.45-10.00 Rejestracja uczestników
  • 10.00-10.30 Prezentacja  - pożyczki unijne dla  MŚP i Start-upów; Pożyczka Rozwojowa oraz Pożyczka Inwestycyjna z Premią; Pożyczka na Rozwój Turystyki
  • 10.30-11.00 Omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia)
  • 11.00 Pożyczki, dokumentacja - pytania