30-letni mężczyzna wybił szybę w oknie, przez które dostał się do wnętrza sklepu, skąd wyniósł odzież o wartości bliskiej 1500 złotych. Teraz grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. 

We wtorek (25 lutego 2020 roku) około godziny 23.00 na numer alarmowy policji przekazano informację o prawdopodobnym włamaniu do sklepu znajdującego się przy ulicy Brzozowej jest w Mrągowie. -  Po dojeździe w opisane miejsce, uwagę funkcjonariuszy zwrócił mężczyzna wyskakujący z okna sklepu, który na widok policjantów próbował uciekać. Celu jednak nie osiągnął, bo natychmiast został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje Dorota Kulig, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie. 

Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W międzyczasie funkcjonariusze ustalili, że 30-latek, wybił szybę w oknie, przez które dostał się do wnętrza sklepu, skąd wyniósł odzież o wartości bliskiej 1500 złotych. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Mrągowie

 

Słowa kluczowe:
Policja na sygnale Mrągowo włamanie 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij