Budextan Oficerska

Burmistrz powołał jedenastoosobowe gremium, które będzie organem opiniotwórczym i doradczym w sprawach związanych z kulturą fizyczną i sportem Mrągowa. Pierwsze obrady odbędą się w poniedziałek 17 lutego o godzinie 16.30 w Mrągowskim Centrum Aktywności Lokalnej.

Organizacje sportowe działające na terenie Mrągowa zgłosiły 14 kandydatur do rady. Ostatecznie po weryfikacji burmistrz powołał jedenastu przedstawicieli lokalnego środowiska sportowego, którzy na podstawie Zarządzenia nr 16/2020 Burmistrza Miasta Mrągowo stali się nowymi członkami Mrągowskiej Rady Sporti na lata 2020-2022 – organu sprawującego funkcje opiniodawczo-doradcze w sprawach związanych z kulturą fizyczną i sportem miasta.

Według regulaminu radę tworzy: 3 przedstawicieli burmistrza, 7 przedstawicieli miejskich organizacji sportowych, wybranych w drodze naboru spośród kandydatów zgłaszanych przez organizacje sportowe oraz specjalista ds. imprez masowych i sportowych. 

Skład Mrągowskiej Rady Sportu na lata 2020-2022:

1) Katarzyna Detyna (przedstawiciel burmistrza)
2) Dariusz Papiernik (przedstawiciel burmistrza)
3) Paweł Mierczak
4) Dariusz Knorps
5) Andrzej Wachowicz
6) Dominik Macinkjan
7) Arkadiusz Cała (przedstawiciel burmistrza)
8) Radosław Rogowski
9) Maciej Kazimierski
10) Paweł Harasim
11) specjalista ds. imprez masowych i sportowych przy CKiT w Mrągowie

Pierwsze spotkanie nowo powstałej rady odbędzie się w poniedziałek (17 lutego br.) w Mrągowskim Centrum Aktywności Lokalnej o godz. 16.30.

źródło: UM w Mrągowie


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij