Zawodnicy Country Team Mrągowo po pierwszej rundzie rozgrywek III ligi Drużynowych Mistrzostw Olsztyna zajmują 2 miejsce w tabeli. Celem jest awans do wyższej ligi.

Klub powstał jesienią 2019 roku i składa się głównie z zawodników reprezentujących wcześniej Mrągowo w III lidze Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisa Stołowego. Zespół, chwilę po utworzeniu, zgłosił swój udział w rozgrywkach III ligi Drużynowych Mistrzostw Olsztyna, gdzie już na samym początku okazał się faworytem.

- W całej, pierwszej rundzie, rozegraliśmy 10 spotkań. 9 zakończyło się dla nas zwycięstwem - mówi Jacek Baczewski, kapitan mrągowskiej drużyny. - Zmagania kończymy na drugim miejscu w tabeli, plasując się tuż za zespołem z Iławy.

Przed mrągowskim zespołem II runda rozgrywek. Po niej dwa najlepsze zespoły awansują do II ligi. – Myślę, że w naszym przypadku awans to tylko formalność. Dobrze znamy układ sił i nikt nie powinien nam zagrozić – dodaje Baczewski.

Warto również wspomnieć, że w „pierwszej trójce” najskuteczniejszych zawodnik III ligi zaleźli się reprezentanci Mrągowa. Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Pawłowski, a tuż za nim jest Zbigniew Ratuszniak.

źródło: UM w Mrągowie

Słowa kluczowe:
Mrągowo sport tenis stołowy pingpong 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij