Trzech młodych zawodników z Fighters Team wzięło udział w walkach K1 w 49. edycji "Warszawskiej Grandy". Bilans: 2 zwycięstwa i jedna porażka.

"Warszawska Granda” to cykliczna impreza sportowa, podczas której odbywają się walki na zasadach K-1. Podczas 49 edycji zawodów kibice ujrzeli 25 zawodników. Jako pierwszy z mrągowskiej reprezentacji do ringu wszedł Damian Barycki, który wygrał przed czasem. – Mimo krótkiego stażu treningowego, Damian pokazał, że ma serce do walki. Na początku drugiej rundy był liczony, a na koniec tej samej rundy posłał rywala na deski. W trzeciej odsłonie Damina trafił przeciwnika w korpus, który po drugim liczeniu nie podjął już walki – komentuje zwycięstwo swojego zawodnika trener Tomasz Kalinowski.

Na gali zawalczyli także Szymon Dudanowicz i Kacper Siwicki. – Szymon bardzo dobrze się spisał i jednogłośnie wypunktował walkę na swoją korzyść. Szacunek należy się także dla jego rywala, ponieważ była to jego druga walka na tej imprezie. Ostatni z naszych reprezentantów zawalczył Kacper, który, mimo zaciętej walki, musiał uznać wyższość swojego oponenta. Brak ringowego cwaniactwa spowodował, że dał się dwa razy złapać na liczeniu,  a że walka odbywała się na zasadach "low kick", to spowodowało to zakończenie pojedynku. Jestem zadowolony, bo chłopaki zgarnęli cennę naukę w ringu i poznali kickboxing na wysokim poziomie – podsumowuje Tomasz Kalinowski.

 
Słowa kluczowe:
Fighters Team Tomasz Kaliniak K1 kickboxing 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij