Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie oraz Natalii Studio zapraszają na koncert Sławka Uniatowskiego, który odbędzie się 28 marca (sobota) 2020 r. o godz. 19.00 w sali widowiskowej. Koncert będzie okazją do wysłuchania autorskich utworów artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. 

Sławek Uniatowski to wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Gdy miał piętnaście lat, zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.

Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami, wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat "King" Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Bilety w cenie 120 zł do zakupu w:

- recepcji CKiT w Mrągowie od godz. 14:00 codziennie, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66;
- Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (pon.-pt. 8:00-16:00), tel. 89 741 80 39; oraz poprzez systemy: www.kupbilecik.pl i www.ekobilet.pl


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij