Mrągowskie Stowarzyszenie Gospodarcze istnieje już od 20 lat. Swoją działalnością stowarzyszenie objęło wiele ważnych aspektów życia naszego społeczeństwa. Jubileusz połączony z tradycyjnym balem odbędzie się 8 lutego.

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Mrągowskim Stowarzyszeniu Gospodarczym od lat wspierają, pomagają i rozwijają wiele przedsięwzięć mrągowskich stowarzyszeń, klubów sportowych oraz Instytucji społecznych. W tym roku stowarzyszenie będzie świętować jubileusz 20-lecia istnienia.

Z tej okazji cały Zarząd MSG zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania. Obchody 20-lecia MSG rozpoczną się 8 lutego 2020r o godz. 17:00 w sali widowiskowej w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Podczas obchodów organizator przewiduje prezentację profilu swojej działalności, wyróżnienie mrągowskich przedsiębiorców oraz wystąpienie zaproszonych gości. Dla uatrakcyjnienia obchodów wystąpi Zespól wokalny „SUKCES” Agaty Dowhań.

Druga część obchodów odbędzie się w Hotelu Mrągowo Resort & SPA za sprawą tradycyjnego Mrągowskiego Balu Przedsiębiorcy. Tegoroczny bal będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na przypadający jubileusz, ale również z uwagi na planowane atrakcje podczas balu. Zostaną m.in. ogłoszone wyniki Plebiscytu Przedsiębiorcy Roku 2019 w trzech kategoriach: wizja i innowacyjność, działalność społeczna oraz sukces.

Tegoroczny Mrągowski Bal Przedsiębiorcy odbędzie się 8 lutego o godzinie 19.30. Dwuosobowy karnet w cenie 360 zł można wykupić w Firmie „Vita-Wet” lub w Cukierni „Jagodzianka”.

 

 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij