Budextan Oficerska

W sobotę 15 lutego 2020 o godzinie 19.00 w Centrum Kultury i Turystyki odbędzie się koncert artystów Fundacji AVANGART. Wśród artystów wystąpi m.in. znany z Mazurskiego Festiwalu Operowego BELCANTO Claudio Rocchi.

Koncert będzie wspomnieniem Luciano Pavarottiego -  wielkiego mistrza, śpiewaka z duszą rockmana, który udowodnił, że opera nie jest zarezerwowana jedynie dla kultury wysokiej, a jest dostępna dla wszystkich, którzy tej sztuki chcą i potrzebują. W muzyczną podróż wspomnień zabierze nas jego wieloletni uczeń Claudio Rocchi - wspaniały tenor znany z Mazurskiego Festiwalu Operowego BELCANTO. Solista wraz ze swoimi przyjaciółmi z Polski zaśpiewa najpiękniejsze utwory kojarzone ze słoneczną Italią. Nie zabraknie również akcentów z naszego kraju. Dla fanów Claudio wydarzenie to będzie nie lada gratką ponieważ, po raz pierwszy będą mieli okazję usłyszeć tego znakomitego śpiewaka w kameralnej sali Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.  

Na scenie przy akompaniamencie zespołu kameralnego Fundacji AVANGART wystąpią także Katarzyna Zając-Caban oraz Piotr Wołosz. Koncert poprowadzi Jan Połowianiuk.

Bilety w cenie 60 zł (przedsprzedaż do 15.01.2020) do nabycia w recepcji CKiT oraz za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Od 16 stycznia bilet normalny kosztować będzie 70 zł (60 zł dla uczniów, studentów lub na kartę RTP/MKS).

 

 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij