Polska tradycja Bożego Narodzenia jest jedną z najpiękniejszych na świecie. Choinka, bombki, opłatek, puste miejsce przy stole, kolędy to elementy, bez których nie wyobrażamy sobie tych Świąt. 

To czas, gdy spotykamy się z najbliższymi, aby wspólnie spędzić wyjątkowe chwile. Na każdym wigilijnym stole i w każdym domu znajdą się potrawy, których charakterystyczny smak i zapach pamiętamy i przekazujemy sobie od pokoleń. To właśnie ten jeden raz w roku potrawy przyprawione są najmocniej sercem i tradycją.

Pielęgnujmy nasze tradycyjne receptury, ale też próbujmy nowych. Wiele ciekawych przepisów na świąteczne dania można znaleźć na portalu najlepszewkuchni.pl.

My wybraliśmy dwie propozycje, które chcielibyśmy w tym roku przygotować. Zawsze starannie wybieramy składniki, zwracając przede wszystkim uwagę na ich wysoką jakość i naturalny skład.

Sandacz z grzybami– pyszne danie zawierające dużo zdrowego białka. Sandacz to wspaniała ryba wpisana w polskie tradycje kulinarne, jest polecany osobom dbającym o linię. Daje dużo energii, nie obciąża zbędnymi kaloriami i zachwyca smakiem.

Przepis można znaleźć tutaj

Sernik piernikowy– ciasto, które łączy w sobie dwa ulubione świąteczne smaki. Jest to przepis konkursowy, z którego powstaje niezwykłe ciasto, które naprawdę robi wrażenie.

Przepis można znaleźć tutaj:  

Życzymy wszystkim pięknych, pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij