Polska tradycja Bożego Narodzenia jest jedną z najpiękniejszych na świecie. Choinka, bombki, opłatek, puste miejsce przy stole, kolędy to elementy, bez których nie wyobrażamy sobie tych Świąt. 

To czas, gdy spotykamy się z najbliższymi, aby wspólnie spędzić wyjątkowe chwile. Na każdym wigilijnym stole i w każdym domu znajdą się potrawy, których charakterystyczny smak i zapach pamiętamy i przekazujemy sobie od pokoleń. To właśnie ten jeden raz w roku potrawy przyprawione są najmocniej sercem i tradycją.

Pielęgnujmy nasze tradycyjne receptury, ale też próbujmy nowych. Wiele ciekawych przepisów na świąteczne dania można znaleźć na portalu najlepszewkuchni.pl.

My wybraliśmy dwie propozycje, które chcielibyśmy w tym roku przygotować. Zawsze starannie wybieramy składniki, zwracając przede wszystkim uwagę na ich wysoką jakość i naturalny skład.

Sandacz z grzybami– pyszne danie zawierające dużo zdrowego białka. Sandacz to wspaniała ryba wpisana w polskie tradycje kulinarne, jest polecany osobom dbającym o linię. Daje dużo energii, nie obciąża zbędnymi kaloriami i zachwyca smakiem.

Przepis można znaleźć tutaj

Sernik piernikowy– ciasto, które łączy w sobie dwa ulubione świąteczne smaki. Jest to przepis konkursowy, z którego powstaje niezwykłe ciasto, które naprawdę robi wrażenie.

Przepis można znaleźć tutaj:  

Życzymy wszystkim pięknych, pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij