Budextan Oficerska

Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie otrzymała nowy radiowóz. Nieoznakowany hyundai będzie wykorzystywany przez policjantów Wydziału Kryminalnego. Zakup pojazdu został sfinansowany wspólnie przez Urząd Miejski w Mrągowie i Urząd Gminy w Mrągowie oraz Komendę Główną Policji.

9 grudnia 2019 roku o godz. 9:00 na placu Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie odbyło się uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu. Jest to nieoznakowany Hyundai i30 wartości ponad 85 tys. złotych. Samochód został zakupiony w ramach programu „50x50”, co oznacza, że połowa tej kwoty została sfinansowana przez Urząd Miejski w Mrągowie i Urząd Gminy w Mrągowie, a drugą połowę sfinansowała Komenda Główna Policji z „Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020”.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział darczyńcy: Burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski i Wójt Gminy Mrągowo Piotr Piercewicz. Policję reprezentowali Komendant Powiatowy Policji w insp. Andrzej Skol wraz z Pierwszym Zastępcą mł. insp. Robertem Wierciszewskim oraz mrągowscy funkcjonariusze. 

źródło: KPP w Mrągowie

 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij