Fani jazdy na łyżwach mogą korzystać już z mrągowskiego lodowiska przy ulicy Bohaterów Warszawy. Mrągowska ślizgawka czynna jest od poniedziałku do niedzieli.

 Z miejskiejskiego lodowiska, który oficjalnie ruszył 4 grudnia o godzinie 14.00, można korzystać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00, a w sobotę i niedzielę od 10:00 do 20:00. Jeśli wybieracie się na lodowisko, to weźcie pod uwagę także zaplanowaną codzienne przerwę techniczną związaną z konserwacją obiektu (16:00-17:00). Przerwy mogą potrwać dłużej niż jedną godzinę, co może wpłynąć na dostępności lodowiska. Wszystko zależy od stopnia uszkodzenia tafli lodu.

Jedno wykupione wejście na lodowisko trwa godzinę. Bilet normalny kosztuje 5 zł (dorośli), a ulgowy 3 zł (młodzież i dzieci). Dzieci do lat 12 mogą korzystać z lodowiska tylko pod opieką rodziców lub opiekunów i na ich odpowiedzialność. W biurze wypożyczalni sprzętu można wykupić także karnet upoważniający do 10. wejść na lodowisko i/lub wypożyczenia sprzętu. Ulgowy karnet to koszt 24 złotych, a normalny - 40 złotych. Karnet jest ważny wraz z opłaconym paragonem.

Amatorzy białego szaleństwa, którzy nie mają własnych łyżew, mogą wypożyczyć je na miejscu. Koszt dla osoby dorosłej wynosi 5 złotych, a dzieci i młodzież zapłacą 3 złote. Na miejscu możliwe jest także naostrzenie łyżew (5 złotych). W stawianiu pierwszych kroków na lodzie waszym dzieciom może pomóc również pingwinek (wypożyczenie - 5 złotych).

 

Słowa kluczowe:
lodowisko mrągowo ckit łyżwy 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij