24 listopada 2019 roku wieczorem wybuchł pożar w jednym z mieszkań w Szestnie, który był spowodowany zwarciem w starej instalacji elektrycznej. Teraz rodzina prosi o wsparcie by pomóc mężczyźnie, który stracił dorobek swojego życia.

– Razem z rodziną chcielibyśmy zwrócić się o pomoc finansową dla naszego taty i dziadka, który stracił wszystko w wyniku pożaru mieszkania. Zebrana kwota pomoże stanąć mu na nogi. Tata ma 61 lat i mieszka samotnie, jest na rencie i jego dochód jest niewielki. Starcza jedynie na przeżycie miesiąca. Nie posiada żadnych oszczędności – informuje rodzina.

Pożar miał miejsce wieczorem 24 listopada 2019 i był spowodowany zwarciem w starej instalacji elektrycznej. W czasie wybuchu pożaru nikogo nie było go w domu. Cały, choć skromny dorobek życia, stanął w płomieniach. Rodzina stara się pomóc ale nie są to wystarczające środki.

– Zwróciliśmy się o zapomogę do GOPS-u, ale wciąż brakuje na podstawowe potrzeby. Chcielibyśmy zwrócić się o pomoc do ludzi dobrej woli, w zbiórce pieniędzy, które zostaną przeznaczone na remont mieszkania i zakupienie podstawowych rzeczy takich jak pralka, zlew, kanapa, stół i krzesła. Tata jest skromnym człowiekiem więc większość rzeczy, które kupimy będzie używana, lecz chcemy aby miał godne warunki na starsze lata.

Każdy może wesprzeć mieszkańca Szestna. Rodzina utworzyła w tym celu zbiórkę charytatywną na stronie pomagam.pl:
https://pomagam.pl/pogorzelcazszestna?fbclid=IwAR0YBDJtpwQIbiEdkwD2HFU5DYWqiw1lN9RikyY6M9RNVAWAKpMDM3BIEW8

 

 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij