Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach Teresa Nowacka otrzymała wyróżnienie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za wybitne i nowatorskie rozwiązania w pomocy społecznej.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej corocznie w Dniu Pracownika Socjalnego wręcza nagrody i wyróżnienia za wybitne, nowatorskie rozwiązania w pomocy społecznej. W bieżącym roku zgłoszono 142 wnioski, w tym 47 wniosków o przyznanie nagrody w kategorii indywidualnej i 89 wniosków w kategorii zespołowej. Wyróżnienie indywidualne, jako jedyna osoba z województwa warmińsko-mazurskiego, otrzymała Teresa Nowacka, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach.

– Bardzo cieszę się z otrzymanego wyróżnienia, tym bardziej, że na 142 wnioski przesłane przez urzędy wojewódzkie z całej Polski, tylko 12 osób otrzymało nagrody a 11 wyróżnienia. Jest do dla mnie wielka radość, która łączy się z prawdziwą satysfakcją z wykonywanej pracy – komentuje wyróżnienie Teresa Nowacka.

Wręczając list gratulacyjny podkreślono aktywność, kreatywność, skuteczność, szeroką wiedzę, zaangażowanie w pracę zawodową i społeczną na rzecz rodzin potrzebujących wsparcia, szczególnie rodzin z małymi dziećmi, aktywizację seniorów, organizację współpracy międzypokoleniowej, koordynację działań służb społecznych z organizacjami pozarządowymi. 

 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij