Budextan Oficerska

W ramach tegorocznych Impresji Artystycznych "Śpiewające Obrazy" odbędzie się wystawa fotografii, spektakl "Żywe Obrazy" i Ogólnopolski Konkurs Piosenki. A podczas koncertu finałowego usłyszymy Annę Marię Jopek.

Ogólnopolski Konkurs Piosenki to przestrzeń dla solistów i zespołów, profesjonalistów i amatorów niezależnie od uprawianego gatunku muzycznego, którzy chcieliby podzielić się autorską piosenką i zaprezentować nową interpretację utworu swojego "mistrza". Konkurs jest otwarty dla osób, które ukończyły 15 lat. OKP odbędzie się 23 listopada w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki. Jury wyłoni laureatów, którzy wystąpią dzień później w niedzielę podczas koncertu galowego z udziałem Anny Marii Jopek.

W tegorocznym konkursie muzycznym w Mrągowie zaprezentują się: Bethel, Marianna Ćwiąkała, Wojciech Dudkowski, Tomasz Kotowski, Monika Kowalczyk, Aleksandra Krysian, Sandra Mierzejewska, Patrycja Niedziółka, ROCK kONia, Syndrom, Roman Tkaczyk, Przemysław Wałowski, Martyna Zając i Piotr Zubek.

Impresje Artystyczne zakończy niedzielny koncert Anny Marii Jopek. Koncert w Mrągowie będzie okazją do usłyszenia utworów z  jej ostatniej płyty „Ulotne”, inspirowanej dzieciństwem spędzonym za kulisami legendarnego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, w którym tańczyli i śpiewali jej rodzice. – Muzyka mojego dzieciństwa, wszystkie Ptaszki, Serduszka i Cyraneczki, na zawsze zdeterminowały mój śpiew i myślenie o muzyce. Noszę w sobie płaski pejzaż Mazowsza z całą jego melancholią i bezkresem” – wspomina wokalistka.

 

Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij