19 listopada w Centrum Kultury i Turystyki odbyły się obchody jubileuszu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Udział w nich wzięli m.in. przedstawiciele samorządów oraz dyrektorzy szkół i placówek pedagogicznych.

Główna część obchodów odbyła się sali widowiskowej CKiT. Ceremonia rozpoczeła się od przemówienia dyrektor placówki Barbary Nowińskiej-Zery, która przedstawiła historię i podsumowała dotychczasowe działanie placówki oraz podziękowała pracownikom za ich pracę.

Następnie zaprezentowano krótki opis historii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W swojej 50-letniej historii pracownia wielokrotnie zmieniała swoją siedzibę. Obecnie placówka zajmuje drugie piętro budynku przy ulicy Warszawskiej 53 w Mrągowie.

Pod koniec pierwszej części obchodów psychoterapeutka Elżbieta Pniewska w swojej prezentacji przybliżyła zgromadzonym osobom czym na codzień zajmuje się psychoterapeuta oraz przedstawiła jakie są różnice pomiędzy psychoterapeutą, a psychologiem oraz psychiatrą.

W drugiej części goście przenieśli się do sali Orbita, gdzie czekał na nich poczęstunek oraz specjalnie przygotowany okolicznościowy tort. Całość obchodów uświetniły występy chóru Schola Vocale.

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mrągowie


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij