Do końca roku pozostały jeszcze 2miesiące. Właśnie dlatego już teraz warto myśleć o Sylwestrze. Przywitanie Nowego Roku to bardzo ważne wydarzenie i nie chcemy przecież spędzić go przed telewizorem.

Sylwester to czas szampańskiej zabawy i radości z sukcesów mijającego roku. Dobrze zaplanowana uroczystość może stać się wspomnieniem do którego będziemy wracali całe życie. To właśnie dlatego Ośrodek Polonez przygotował dla Państwa Bal Sylwestrowy w swojej bogato udekorowanej sali bankietowej. Zabawa u nas odbywać się będzie  w rytm muzyki zespołu "GREEN" i trwająca od godziny 8 wieczorem do 5 nad ranem rozpocznie Nowy Rok wystrzałowo! Malownicze pokazy sztucznych ogni w scenerii mazurskiego jeziora Czarne, nie jest widokiem który widzi się często.

Rześkie  powietrze, gwiazdy przenikające mrok. Starzy znajomi i ci dopiero poznani, pełni energii po tanecznej euforii pragnący wraz z Tobą odetchnąć w oczekiwaniu na odliczanie sekund do spektakularnego rozpoczęcia nowego etapu życia. Te niezapomniane chwile w Ośrodku Polonez mogą stać się rzeczywistością już w grudniu. Do tego czasu możesz przestać martwić się o wszelkie przygotowania do Sylwestra.

To właśnie u nas będziesz miał zapewniony bufet z zimnymi przekąskami i deserami,pod wodę ognistą. 8 gorących dań doda Ci energii tak byś mógł bawić się przez całą sylwestrową noc. Każda para chcąca spędzić Nowy Rok w Polonezie otrzyma 500ml wódki, by taneczne figury wychodziły bezbłędnie na naszym parkiecie. Sam moment wejścia w Nowy Rok nie może obyć się bez kieliszka szampana, który również zapewniamy. Cena za Bal sylwestrowy to 600zł od pary. W przypadku gdy zdecydujecie się Państwo na opłacenie rezerwacji do 15 listopada wyniesie Was tylko 550zł.

Pamiętajmy, że Bal Sylwestrowy w Ośrodku Polonez to nie wszystko! Słyniemy z doskonałego ośrodka wypoczynkowego położonego nad pięknym jeziorem, które potrafi zachwycić swym pięknem w zimowy dzień. Chcąc zaznać trochę zasłużonego wypoczynku po sylwestrowej zabawie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty całego Pakietu Sylwestrowego. Czy trzy noclegi w pokoju 2-osobowym w tak atrakcyjnych okolicznościach przyrody nie brzmi zachęcająco? Do tego zapewniamy Państwu trzy wyśmienite śniadania w formie bufetu szwedzkiego i dwie obiadokolacje. Aby podsycić Noworoczną atmosferę, postanowiliśmy w ramach Pakietu Sylwestrowego urządzić huczne ognisko z pieczonymi kiełbaskami i wybornym grzańcem. Cena od osoby za Pakiet Sylwestrowy  wraz z Balem Sylwestrowym to tylko 620 zł! Przedłużenie o kolejne doby 110 zł w tym nocleg ze śniadaniem i obiadokolacja. Termin pakietu dostosujemy do życzeń Gości.

 A jeśli zastanawiasz się jak zorganizować swoim pociechom ten wieczór, to wiedz, że nie musisz już ich zostawiać u babci lub znajomych. Możesz zabrać jedo Poleneza! Nasz Kinderball dla dzieci to wspaniała zabawa dla szkrabów od 3-12 lat. Nasz Animator sprawi, że także ich Sylwester będzie niezapomniany. Kinderball trwać będzie również od godziny 20:00 do 24:00, tak by maluchy miały siłę na cały nadchodzący rok. Cena od dziecka to 120 zł.

Wznieś toast i przywitaj NOWY ROK 2020 W OŚRODKU POLONEZ W MRĄGOWIE !

Szczegóły na http://www.osrodekpolonez.pl/oferta-indywidualna/88-bal-sylwestrowy-2019-2020

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij