Ruszają zapisy do Śpiewających Obrazów 2019. W tym roku nagrodą główną jest czek o wartości 4000 zł. Gwiazdą koncertu galowego będzie Anna Maria Jopek.

Organizatorzy czekają na autorskie utwory oraz ciekawe interpretacje znanych przebojów. Do konkursu poszukiwane są osoby powyżej 15 roku życia – zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Zgłaszać się mogą soliści oraz zespoły liczące maksymalnie 7 członków. Każdy uczestnik lub zespół zgłasza dwie piosenki w języku polskim – jedną autorską (z własnym tekstem i/lub muzyką) oraz drugą pochodzącą z repertuaru dowolnego muzyka.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać listownie bądź drogą elektroniczną na adres organizatora. Do formularza należy dołączyć zdjęcie solisty/zespołu wraz z opisem oraz nagrania zgłaszanych do konkursu piosenek.

Zapisy trwają do 25 października. Po tym czasie komisja kwalifikacyjna typuje zgłoszonych kandydatów do udziału w konkursie,  której wyniki zostaną ogłoszone 8 listopada. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 23 listopada, a koncert galowy z udziałem laureatów 24 listopada.

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej CKiT w Mrągowie: http://ckit.mragowo.pl/pl/news/info/976/czekamy-na-zgloszenia.html

Anna Maria Jopek – polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów. Ma na swoim koncie kilkanaście albumów w tym wiele nagradzanych złotymi i platynowymi płytami. Tworzy muzykę z pogranicza jazzu, folku, i popu. Nie boi się muzycznych eksperymentów. To artystka, która od lat podążą własną drogą, pozostając głuchą na mody i sezonowe tendencje.

Słowa kluczowe:
CKiT Mrągowo kultura konkurs wydarzenie 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij