24 listopada odbędzie się finałowa gala Miss Polonia 2019. Jedną z pretendentek jest pochodząca z Mrągowa Milena Jaworska, która reprezentuje województwo warmińsko–mazurskie.

Milena Jaworska ma obecnie 22 lata. Studiuje na kierunku Electrical Engineering (w języku angielskim) Politechniki Warszawskiej. Ukończyła szkołę muzyczną na organach. Obecnie pracuję również w Startupie w branży fintech – dziedzinie biznesu oferującego innowacyjne rozwiązania w sektorze finansowym. W wieku 16 lat zaczęła pracę jako modelka. Prężnie rozpoczęła karierę od pokazów na londyńskim Fashion Week. Jest to jest to jedno najbardziej znanych wydarzeń w dziedzinie mody. Uwielbia także sport i zdrowy tryb życia, czego dowodem są ukończone kursy trenera personalnego i dietetyki sportowej. W zeszłym roku zaczęła próbować swoich sił w projektowaniu ubrań, realizując zlecenia strojów scenicznych zespoły VOCORE.

Finał odbędzie się 14 listopada. Każdy może pomóc mrągowskiej kandydatce. Wystarczy wysłać SMS o treści MISSPOLONIA.18 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms). Zwyciężczyni głosowania otrzyma nagrodę Miss Publiczności i dostanie się do finałowej piątki konkursu Miss Polonia.

Słowa kluczowe:
Mrągowo konkurs 

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij