Budextan Oficerska

Nowoczesny alkomat iBlow pozwalający na szybki pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu otrzymali mrągowscy policjanci. Prezent ten posłuży funkcjonariuszom podczas codziennych służb, a tym samym usprawni ich pracę.

 Alkomat iBlow to profesjonalny alkomat przesiewowy pozwalający na szybkie pomiary bez użycia i wymiany ustnika. Alkomat został wyposażony w nowoczesny platynowy sensor elektrochemiczny typu SuraCell o bardzo wysokiej dokładności i dużej wytrzymałości. Nowoczesne urządzenie nie tylko wskazuje, że osoba poddana badaniu jest pod wpływem alkoholu, ale także pokazuje jakie jest stężenie alkoholu w organizmie.

To nowoczesne urządzenie zostało zakupione przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mrągowie i przekazane na ręce insp. Andrzeja Skola — komendanta mrągowskiej policji przez Elżbietę Mierczak — kierownika GOPS oraz Piotra Piercewicza — wójta Gminy Mrągowo. Alkomat będzie wykorzystywany przez policjantów podczas codziennych działań w celu podwyższenia poziomu bezpieczeństwa na terenie gminy.

źródło: KPP w Mrągowie

Słowa kluczowe:
Mrągowo policja gmina GOPS sprzęt 

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij