Podczas LOTTO 82. Mistrzostw Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym rozegranych w dniach 30.08-01.09.2019 r. na torze regatowym „Malta” w Poznaniu Anna Puławska, Dominika Włodarczyk, Kinga Jankowska oraz Piotr Siemionowski zdobyli łącznie 9 medali.

Aż 3 medale wywalczyła Anna Puławska – 2 złota  na dystansie 400 metrów (K4) razem Karoliną Nają, Pauliną Nogą oraz Julią Olszewską, 500 metrów (K2) w parze z Karoliną Nają, a także srebro na dystanskie 500 metrów (K1).

Dominika Włodarczyk wraz z Dawidem Putto (Zawisza Bydgoszcz) zdobyli złoto na kajaku w parze mieszanej (mixed K2) na dystansie 200m oraz brąz w kajakowej jedynce (K1) również na dystansie 200m.

Kinga Jankowska (Olimpia Elbląg) dwa razy wskoczyła na najniższy stopień podium - na dystansie 1000m wraz z  Martą Witkowską w dwójce kobiet (K2) oraz jedynce kobiet (K1) na dystansie 5000m.

Piotr Siemionowski (Zawisza Bydgoszcz) za to zdobył dwa brązowe medale w kategorii par mieszanych wraz z Sandrą Skowrońską (mixed K2) na dystansie 200m oraz w jedynce męskiej (K1).

W mistrzostwach startowała również Małgorzata Puławska reprezentująca obecnie Posnanie Poznań.