Organizacja wyjazdów integracyjnych, konferencji czy spotkań firmowych to poważne przedsięwzięcie. Spięcie wielu atrakcji oraz zaplecza konferencyjno-wypoczynkowego jest nie lada wyzwaniem. Ośrodek Polonez zapewnia rozbudowaną kompleksową ofertę pozwalającą sprostać waszym oczekiwaniom.

Nasza sala konferencyjna jest w stanie pomieścić od 80 do 100 osób. Taka powierzchnia pozwala wykorzystać ją do prelekcji, warsztatów czy szkoleń. Posiadamy własne nagłośnienie i rzutnik multimedialny. Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić szeroki wachlarz usług gastronomicznych. Znając potrzeby zarówno klientów indywidualnych jak i większych grup zorganizowanych staramy się zapewnić możliwie najlepszą obsługę. Wiemy jak wyczerpujące potrafią być szkolenia czy wieczory kawalerskie, dlatego znajdziecie u nas zarówno wczesne śniadania, szybkie lunche, jak i późne kolacje biznesowe. Nasza placówka zapewnia także usługi cateringowe, co sprawia, że nawet gdy zdecydujecie się Państwo korzystać z uroków Mazur w innym miejscu, będziemy w stanie dowieść wam pyszne, ciepłe posiłki na czas.

Zdajemy sobie sprawę, że aby zjazd integracyjny, szkolenie czy konferencja zakończyły się sukcesem, nie wystarczy przygotować tylko dobrej prelekcji. Wieloosobowe grupy muszą mieć okazję się poznać i wynieść z wyjazdu coś więcej niż treść szkoleń. To wspomnienia i aura miejsca sprawia, że te lub inne warsztaty uznajemy za wyjątkowe i pamiętamy na długo. Rozumiejąc tą ideę jesteśmy w stanie zaoferować państwu szereg atrakcji wzbogacających wasze wyjazdy grupowe. Klimatyczne kolacje grillowe z odrobiną alkoholu, wspólne śpiewanie przy świetle ogniska i brzmieniach muzyki na żywo, wykazanie się zmysłem taktycznym przy zabawie w paintball, dreszczyk offroadowych emocji na quadach czy klasycznie mazurskie kajaki i rejsy statkiem. W zależności od Waszych potrzeb możemy to zorganizować. Jednak sercem naszego ośrodka jest zaplecze sportowo rekreacyjne. Boiska do piłki nożnej, siatkowej. korty tenisowe oraz dostęp do jeziora w postaci malowniczej plaży wyposażonej w odnowione pomosty i dostępny sprzęt wodny. Wyobraźcie sobie państwo uśmiech zadowolenia na twarzach waszych kompanów przy wspólnym przeżywaniu wspomnieniem z meczu, spaceru po mazurskich lasach czy wieczornej kąpieli w jeziorze.

Atrakcje na zewnątrz ośrodka to jednak tylko część tego co mamy do zaoferowania. W chłodne dni zapraszamy do rozegrania partyjki bilard czy skorzystaniu z usług naszej kawiarni. A gdy po dniu pełnym wrażeń postanowicie Państwo udać się do jednego z 71 pokoi dwuosobowych zastaniecie eleganckie zacisze. Każdy pokój posiada telewizor, łazienkę i dostęp do WI-FI. Wierzymy, że kameralny klimat naszego ośrodka wraz z infrastrukturą pełną atrakcji sprawi, że wasz wyjazd integracyjny, konferencja czy wieczór kawalerski będzie niezapomnianą przygodą.

Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie dlatego zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij