W dniach 31 sierpnia – 1 września w Mikołajkach odbędzie 43. Rajd Kormoran organizowany przez Olsztyński Klub Rajdowy oraz Automobilklub Mazurski.  Na kierowców czeka blisko 49 kilometrów tras składających się na 6 odcinków specjalnych oraz Super OS Mikołajki rozgrywany na torze Mikołajki Arena.

Podobnie jak w latach ubiegłych rajd odbędzie na trasach wokół Mikołajek, znanych z eliminacji WRC – Rajdu Polski. Rajd tradycyjnie jest również Memoriałem im. Mariana Bublewicza.

31 sierpnia o godzinie 19.00 na placu Wolności w Mikołajkach koncert zagrają Kapiszony, następnie o godzinie 20.00 odbędzie się ceremonia startu wraz z prezentacją wszystkich załóg. Ostatnim punktem sobotniego wydarzenia  będzie zespół Traffic Junky, który rozpocznie swój koncert o godzinie 21.00.

Następnego dnia około godziny 11.00 zacznie się właściwa rywalizacja i zespoły wyruszą na rajdowe trasy. Zawodnicy rozpoczną od OS Tałty, następnie przejadą OS Mateuszek i OS Baranowo. Po serwisie w bazie rajdu, około godziny 14.00, wrócą na trasę i ponownie przejadą wszystkie odcinki specjalne. Finałem rywalizacji będzie Super OS o godzinie 18.00 na torze Mikołajki Arena, gdzie również odbędzie się ceremonia wręczania nagród.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.rajdkormoran.eu oraz na opublikowane wydarzenie na Facebooku.

Wszystkich chętnych - serdecznie zapraszamy!

Słowa kluczowe:
Mikołajki rajd sport motoryzacja Kormoran 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij