Osoby, które lubią wcześnie rozpoczynać dzień, mogą zdecydować się na pracę w piekarni. Wiele atrakcyjnych ogłoszeń znajdziemy w sieci i dotyczą one przede wszystkim stanowiska sprzedawcy.

Propozycje pracy w sieci

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w piekarni, w pierwszej kolejności powinien zapoznać się z ofertami dostępnymi w Internecie. Warto zawęzić obszar poszukiwań do konkretnego miasta. Ponieważ praca w piekarni zazwyczaj rozpoczyna się najpóźniej o szóstej rano, należy również zadbać o jak najbliższą odległość lokalu względem miejsca zamieszkania. Ogłoszenia dostępne online najczęściej uwzględniają dokładnie sprecyzowane wymagania względem potencjalnego kandydata. Mile widziane są osoby posiadające doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ale początkujący aplikanci także znajdą dla siebie odpowiednie propozycje. W większych piekarniach można liczyć na pracę w systemie zmianowym, zazwyczaj na pełen etat.

Sprzedawca w piekarni – co należy do podstawowych obowiązków?

Osoba zatrudniona w piekarni zajmuje się ekspozycją towaru oraz bieżącym uzupełnianiem brakującego pieczywa. Do kluczowych obowiązków zawodowych należy przede wszystkim sprzedaż produktów oraz pomoc klientom w wyborze konkretnego rodzaju pieczywa. Osoba na tym stanowisku powinna dobrze orientować się w charakterze poszczególnych wypieków. Zazwyczaj sprzedawca zajmuje się także utrzymywaniem porządku na stanowisku pracy. Tak jak w przypadku innych zawodów związanych z pracą w handlu, również tutaj istotna będzie znajomość obsługi kasy fiskalnej. Wielu pracodawców oferuje możliwość przyuczenia się, ale na rynku pracy poszukiwane są przede wszystkim osoby z doświadczeniem.

Praca w piekarni to dobra propozycja dla osób, które są komunikatywne i świetnie odnajdują się w kontaktach z ludźmi. Zarobki na stanowisku sprzedawcy są dość zróżnicowane, często wpływa ma na to wielkość konkretnej piekarni.

Szukaj pracy w Mrągowie

 

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij