Budextan Oficerska

Sekcja szachowa MKS Mrągowia Mrągowo - wraz z Mrągowskim Stowarzyszeniem Gospodarczym i Mrągowskim Centrum Aktywności Lokalnej jest organizatorem XXI Turnieju Szachowego o Puchar Przewodniczącego MSG. Zawody wliczają się do prestiżowego cyklu Grand Prix Warmii i Mazur.

Bój o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego inne cenne nagrody rozpocznie się 04.08.2019 punktualnie o godzinie 11:00 w budynku MCAL przy ul. Kopernika 2c. Przy szachownicach zmierzą się szachiści nie tylko z najróżniejszych stron naszego kraju, ale i z zagranicy. Turniej rozgrywany będzie w systemie szwajcarskim na dystansie 9 rund, kojarzenie komputerowe, tempo gry 10’ + 5” dla każdego zawodnika. Obowiązują przepisy gry FIDE.

Zarejestrować swój udział można m.in. telefonicznie (600 787 791), za pomocą serwisu www.chessarbiter.com lub w dniu zawodów (trzeba jednak stawić się nieco wcześniej) w budynku MCAL.  – Serdecznie zapraszamy wszystkich do sprawdzenia swych sił przy szachownicy. Podczas imprezy znajdują coś dla siebie i początkujący zawodnicy, i ci, których śmiało można określić "starymi wyjadaczami". Celem nadrzędnym są bowiem świetna zabawa i popularyzacja szachów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Osoby zainteresowane królewską grą mogą szlifować swoje umiejętności w każdy piątek od godziny 18.00 w klubie szachowym MKS-u, znajdującym się w Klubie Seniora przy ul. Sienkiewicza 16 w Mrągowie.

 


 

 

 

 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

X Zamknij
X Zamknij