Telewizja Puls i Stowarzyszenie PAKA przygotowują kolejną imprezę, która już 2 sierpnia o godzinie 19.30 rozgrzeje publiczność mrągowskiego amfiteatru położonego nad jeziorem Czos.  Na scenie wystąpią uwielbiani przez Polaków artyści: Doda & Virgin, Boys, Piersi, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Łobuzy, Kabaret Ciach i Patrycja Runo. Widzów – zarówno tych przed telewizorami, jak i w amfiteatrze – zagrzeje do zabawy Paweł Gołębski. 

Po znakomicie przyjętej przez widzów, ubiegłorocznej „Wielkiej zabawie TV Puls w Dolinie Charlotty” Telewizja Puls przenosi się do Mrągowa, gdzie na scenie amfiteatru nad jeziorem Czos wystąpią uwielbiane przez Polaków zespoły i kabarety. W programie imprezy znajdą się najlepsze hity i skecze kabaretowe, które bawią całą Polskę!

Na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie”wystąpią m.in.: Doda & Virgin - udział Dody w koncercie będzie jej ostatnim wspólnym występem z zespołem Virgin, z którym była związana przez wiele lat. Widzów rozgrzeją: zespół Piersi z hitami „Będzie zabawa” i „Toasty”, legenda disco-polo, czyli Boys, Łobuzy („Ona czuje we mnie piniondz”), Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Kabaret Ciach oraz gwiazda piosenki cygańskiej Patrycja Runo.

 

 

 
Słowa kluczowe:
Mrągowo kabarety parodia TV Puls festiwal koncert 

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij