Budextan Oficerska

Sobota była drugim dniem 38. Pikniku Country & Folk. Koncerty w Mrongoville Family Town i w ramach Pikniku w Mieście na Placu Unii Europejskiej oraz koncert w mrągowskim amfiteatrze były najważniejszymi punktami sobotnich wydarzeń. Już teraz możecie obejrzeć zdjęcia!

Za nami kolejny, drugi już dzień z Piknikiem Country w Mrągowie. W pamięci sobotnich wydarzeń z pewnością zostanią koncerty w Mrongoville Family Town, gdzie także można było pod okiem Viki Milczarskiej nauczyć się tańca w stylu country. Całość poprowadził Ryszard Cudnok z ramienia Fundacji Country & Folk.

Odwiedziliśmy także Plac Unii Europejskiej, gdzie o countrowy klimat zadbali West Band, Cotton Wing, Droga na Ostrołękę i Blueberry Hill. Całość poprzedził występ Orkiestry Dętej Mrongovia.

Na koniec udaliśmy się do amfiteatru by zobaczyć jak m.in. zespół Rednex, Anthonny Tullo, Gipsy Cattle Drive porywa do tańca licznie zgromadzoną publiczność. Po raz drugi odbył się także Taneczny Piknik, w którym udział wzięli Alicja Boncol, Mariusz Kalaga, Bożena i Lech Makowieccy, Czarek Makiewicz, Zbigniew Hofman, Janusz Nastarowicz, duet Ślad, Mirosław Kalisiewicz, H.L.A., Andrzej Trojak, oraz zespoły taneczne – Caramelka ( Czechy), Tautha & Ellorien Irish Dance i Strefa Country.

Fot. Paulina Jabłonowska, Maciej Rudziński, Mateusz Kossakowski

Sobota w amfiteatrze

Sobota w Mrongoville Family Town

Piknik w Mieście. Dzień drugi!

 
Słowa kluczowe:
piknik sobota piknik country sobota zdjęcia 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij