Pierwszy dzień z Piknikiem Country z pewnością należy zaliczyć do udanych. Countrowy klimat poczuć można było już przed południem w Mrongoville Family Town. Tradycją countrowego festiwalu są także koncerty na Placu Unii Europejskiej jak i na scenie amfiteatru nad jeziorem Czos. Zapraszamy do obejrzenia piknikowej galerii!

Pierwsze nuty countrowej muzyki zabrzmiały w Mrongoville Family Town, gdzie pojawili się między innymi dobrze znana Alicja Boncol, Janusz Nastarowicz - lider zespołu Colorado czy zespół Droga na Ostrołękę. Z kolei w niezpomniany countrowy klimat zgromadzoną publiczność  na Placu Unii Europejskiej wprowadziły zespoły Kathy Simon Band, Old BreaKout czy dobrze znany mrągowskiej publiczności Blues for Cash.  

W ramach tegorocznej edycji Pikniku w mieście swoje wyjątkowe prace malarskie zaprezentował w sali Orbita Centrum Kultury i Turystyki Zbigniew Hofman - lider grupy Babsztyl. Wystawa pt. "Portery" przedstawia ludzi, od lat  związanych z Piknikiem Country w Mrągowie.

Nieodłącznym elementem countrowego, wspólnego i muzycznego szaleństwa jest także koncert na dużej scenie. W tym roku tanecznym krokiem rozpoczął się 38. legendarny Festiwal Piknik Country & Folk.

Fot. Paulina Jabłonowska, Maciej Rudziński, Mateusz Kossakowski

Piknik Country w amfiteatrze

Countrowo w Mrongoville Family Town

"Portrety" - autor Zbigniew Hofman

Piknikowy piątek w mieście


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij