Ośrodek Polonez to miejsce emanujące nie tylko urokiem mazurskiej przyrody, to także wspaniała infrastruktura pokazująca potencjał czekający na odwiedzających. Szeroka paleta atrakcji czeka zarówno na gości indywidualnych jak i zorganizowane grupy. Przyjrzyjmy się zatem co przyciąga naszych gości.

Doskonała lokalizacja kompleksu wypoczynkowego Polonez  położonego nad malowniczym jeziorem, to niebagatelna zachęta dla miłośników przyrody. Aktywny wypoczynek na rowerach, kajakach czy na bezpiecznych pomostach naszej plaży to strzał w dziesiątkę dla osób chcących odciąć się od pędzącego świata i spędzić trochę czasu w objęciach kojącej natury. Infrastruktura ośrodka wzbogacona jest o boiska: do piłki nożnej, koszykowej, siatkowej i kort tenisowy. Taki potencjał sprawia, że liczne grupy turystyczne z chęcią odwiedzają nasz ośrodek. "Zielone szkoły", obozy sportowe i grupy taneczne korzystają z pełnego bogactwa ośrodka. Szczególnie, że nowo wybudowane boisko do piłki nożnej to gwarancja jakości każdego meczu.

Indywidualni klienci zaciekawieni kulturalnymi wydarzeniami Warmii i Mazur również odnajdą swoje miejsce w ośrodku Polonez. Arboretum,  Piknik Country, Festiwal Kultury Kresowej, Festiwal Przebojów Weselnych to prestiżowe imprezy cieszące się olbrzymią popularnością. Tak dużą, że w tegorocznym sezonie możemy pochwalić się ekipą telewizyjną goszczącą w ośrodku Polonez, kręcącą film fabularny. Piękne tereny i niespotykany klimat przyciągają zatem nie tylko amatorów wypoczynku, ale również artystów czerpiących inspirację z tego regionu.

Raz zakochani w mazurskim pięknie, wracają do nas również z okazji ważnych uroczystości. Organizujemy wesela, chrzciny i komunie. Nic nie stoi na przeszkodzie by zorganizować również konferencję. Nasze sale są w stanie pomieścić setki osób. Udekorowane pomieszczenia i profesjonalna obsługa, zapiszą się złotymi zgłoskami na pamiątkowych zdjęciach.

Ten właśnie potencjał posiada ośrodek "Polonez', wyjątkowe miejsce gwarantujące zbalansowaną kombinację wypoczynku, aktywności i kulturalnych doznań. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i rezerwowania pozostałych miejsc.

http://www.osrodekpolonez.pl/

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij